Ivana Andrlová točí JEDLÍKY!

Ivana Andrlová točí JEDLÍKY!

A hned při prvních záběrech na place můžu říct, že mě nezklamala.“ Ta samá slova chvály platí i pro herečku Dádu Patrasovou, která si ve filmu s podtitulem Sto kilo lásky také s chutí zahraje. 


 

Ivana Andrlová točí JEDLÍKY!

Tati, nežer!

Příběh otylých jedlíků, kteří se z různých pohnutek ocitnou v nově otevřeném hotelu na hubnoucí kúře, by měl být úsměvnou komedií ze života, která osloví široké masy diváků. Producent a režisér v jedné osobě, Tomáš Magnusek, který si ve filmu též zahraje jednu z významných rolí, přiznal, že na námět ho přivedla věta jeho malého syna. Jednou mi řekl: „Tati, nežer tolik, nebo nám umřeš.“ Téma filmového příběhu bylo na světě.

Ivana Andrlová točí JEDLÍKY!

Čtěte také: Herečky ze seriálu Cesty domů oslnily boha Dia

Ivana hraje oddanou fanynku

Pravda je, že většina herců patří vzhledem ke svým rolím k těm robustnějším, což se rozhodně nedá říci právě o herečce Ivaně Andrlové. „Moje postava Veronika je navzdory svému věku bláznivě oddaná fanynka zpěváka Mikyho, kterého hraje Milan Chára. A protože ho Veronika bezmezně obdivuje, jedu na odtučňovací kurz taky, a to jen proto, aby mu byla nablízku,“ přibližuje Ivana Andrlová svou hereckou postavu.

Čtěte také: Jiří Mádl zvládl i estébáka!

Hrát bude i Janda!

V dalších rolích se můžete těšit na Karla Heřmánka jr., Kamilu Nývltovou, Daniela Rouse, Martina Stropnického, Ilju Racka či Václava Svobodu. Dokonce se ve filmu v roli sebe samého objeví i zpěvák Petr Janda.

Natáčí se právě teď, a to v Praze, v Rychnově nad Kněžnou a v Dačicích. Film by se měl objevit v kině počátkem příštího roku.

Text: Ivavo

Foto: Bison&Rosev