Bez sebelásky se ve vztahu nikam nedostanete!

Bez sebelásky se ve vztahu nikam nedostanete!

Stýskáte si za tím, proč se vám v lásce nedaří, ten pravý se vám vyhýbá a na místo toho máte štěstí na úplné pitomce? Hledáte funkční tipy, jak pobláznit muže a nalákat ho do osidel lásky, ale skutek utek a vám zbyla jen prázdná náruč? Co takhle začít u sebe, máte vůbec ráda samu sebe, nebo na sobě hledáte jenom chyby? Možná si říkáte, že tato otázka není nasnadě, ale opak je pravdou. Když totiž nemáte ráda samu sebe, jen stěží sklidíte u mužského osazenstva úspěch.


Žádná sebeláska, žádné sebevědomí!

Teď nemáme na mysli, abyste si po ulici vykračovala s nosem nahoru a dívala se na všechny zpatra, to vůbec ne. Mít zdravé sebevědomí neznamená, že byste se měla na druhé jakkoli povyšovat. Právě naopak, budete mít potřebu druhé povzbuzovat, vidět v nich to, co ze skromnosti nedovolí spatřit ani sami sobě. Odpoutejte se od komplexů, zapomeňte na to, že tu máte celulitidu a tam zase náběh na strie, raději se vyzbrojte úsměvem
a začněte žít naplno. Když totiž své já nemáte ráda, za to že nejste dokonalá, nijak si tím nepomůžete, spíše uškodíte. Berte to tak, že každý z nás vyzařuje nějakou auru, která na druhé působí. V případě, že ta vaše vysílá znamení, že se nemáte ráda, vaše okolí vám to vrátí. Že se vám to zdá přitažené za vlasy? Kdepak, vaši rodiče vás samozřejmě budou milovat napříč tomu všemu, ale u mužů to má naprosto jiný efekt. Žena, co se nemá v lásce, nejenže nemá žádné sebevědomí, ale navíc je pro muže neviditelnou, a když už si vás přece jenom všimnou, nalepí se na vás pitomec, co si na vašem uťáplém já, bude léčit své komplexy a bude si s vámi dělat, co se mu právě zamane.

 

Jak to můžu změnit?

Podívejte se do zrcadla, usmějte se a vykašlete se na věčné srovnávání, že nejste taková, jak nám, ženám,
do hlavy vtloukají média (ty nádherné ženské, co se ukazují na titulních stránkách, jsou z velké části výsledkem dokonalé retuše) a začněte se na sebe dívat z té druhé stránky. Všimněte si toho, že máte milý úsměv, líbivé lokny, nebo šarmantní pihu nad horním rtem. A aby toho nebylo málo, vynikáte v tom, co děláte, máte svůj vlastní byt, jste finančně nezávislá a navíc máte nakažlivý smích. Dost bylo hledání toho, v čem tak trochu pokulháváte, ode dneška na sobě hledejte to dobré.

 

Je oplácená, ale šťastná. Jakže to dělá?

Vidíte kolem sebe spoustu žen, co i přesto, že nemají dokonalou postavu a vy byste na nich našla spoustu nedokonalostí, jsou ony těmi, co mají šťastné manželství a tak sympatického muže, o kterém se vám ani nesnilo? Za vším hledejte dvě magická S – sebevědomí a sebelásku. Jakmile jsou tyto ingredience všudypřítomné, ve vašem životě se začnou dít podstatné změny. Pokud tomu stále nechcete uvěřit, tím lépe. Prostě to vyzkoušejte a pak nám dejte vědět!