Azurově modrá móda

Azurově modrá móda

Modrá se statečně drží v módě, hitem je už několik letních sezón. Možná je to proto, že je tato barva uklidňující, svěží a neprovokativní, takže se dá snadno zakomponovat do kolekcí plných krajek, hedvábí, vzorů, potisků, krémových odstínů a pastelek. Modrá vám zk


Azurově modrá módaModrá se statečně drží v módě, hitem je už několik letních sezón. Možná je to proto, že je tato barva uklidňující, svěží a neprovokativní, takže se dá snadno zakomponovat do kolekcí plných krajek, hedvábí, vzorů, potisků, krémových odstínů a pastelek. Modrá vám zkrátka učaruje.

Čtěte také: Vyrobte si sama: módní šortky

Paletka trendy barev

Letos můžete vsadit na širokou škálu modrých odstínů – od světlounce mátové (modrozelené, tyrkysové), která bude působit svěže a mladě, přes zářivě azurovou a modrou jako oči miminka, až k výrazné tmavě modré, která bude lichotit postavě, ale zároveň nebude strhávat přílišnou pozornost. Hlouběji do skříně naopak uložte námořnickou modrou a odstíny modrošedé, které jsou už zkrátka pasé.

Vodní hladina

Rozpité barvy, vzhled rozlitých vodovek a několik různých navazujících odstínu modré jsou letošní novinkou. Nebojte se a sežeňte si krásné vzdušné šaty, které budou připomínat vlnící se mořskou hladinu, sklízet budete jen komplimenty!

Čtěte také: Festivalová bohémka

S čím modrou kombinovatAzurově modrá móda

Modrá je barva poměrně přizpůsobivá, ovšem nedá se „splácat“ se vším. Vhodnými barvami ke kombinování jsou například bílá, pastelové odstíny (krémová, mátově zelená, písková, světlounce růžová…), ale i výraznější černá, šedivá, fialová a hnědá.

Azurově modrá módaOblečení:

1)      H&M, 799Kč

2)      H&M, 349Kč

3)      H&M, 129Kč

4)      TallyWeijl, 649Kč

5)      Bershka, 1299Kč

6)      ZARA, 599Kč

7)      Orsay, 499Kč

 

Text a foto: Natalie K.