Hubnutí s Dokonalou ženou díl 2: Zbavila jsem se břicha

Evě je třicet jedna let a pracuje jako účetní. Má dvě děti, po kterých se jí nepodařilo zhubnout přes břicho. Proč jsme vybrali právě Evu? Na Evě nás zaujalo, že pravidelně sportuje. Celé tělo má krásně štíhlé a zpevněné. Jediný problém má v oblasti břicha, kam se


Evě je třicet jedna let a pracuje jako účetní. Má dvě děti, po kterých se jí nepodařilo zhubnout přes břicho.

Proč jsme vybrali právě Evu?Foto před hubnutím s Naturhouse

Na Evě nás zaujalo, že pravidelně sportuje. Celé tělo má krásně štíhlé a zpevněné. Jediný problém má v oblasti břicha, kam se jí prý ukládá snad už i veškerý vzduch, který polkne. Zajímalo nás, zda si výživový poradci z NATURHOUSE umí poradit s klientem, který nemůže hubnout v ostatních partiích těla, protože by byl až příliš hubený a jestli umí nastavit takový dietní plán, který pomůže zredukovat hlavně oblast bříška a boků.

Požadovaný cíl

Eva má náročné a hlavně nevyzpytatelné zaměstnání. Potřebovala najít takovou dietu, aby si mohla i dál odskakovat na něco malého do firemní kantýny. Vzhledem k tomu, že pracuje ještě doma a věnuje se dětem, pro ni žádná příprava jídla na celý následující den nepřipadala v úvahu. Cílem bylo zhubnout, ale ne nikde jinde, než v oblasti břicha a boků.

Čtěte také: Hubnutí s Dokonalou ženou díl 1: Naučila jsem se jíst jinak!

Stanovisko týmu NATURHOUSE

Většině žen se tuk ukládá do oblasti stehen a zadečku. Eva patří k ženám, kterým se tuk ukládá pouze do břicha a boků. Celkově je její postava velmi štíhlá, ale objemnější bříško z ní dělá disproporční. U Evy byl problém, že nesměla zhubnout nikde jinde, než v požadované oblasti. Její hodnoty byly totiž hraniční s podvýživou. Břicho se ale obecně velmi dobře a hlavně rychle shazuje, takže jsme už dopředu mohli s vysokou pravděpodobností očekávat pozitivní výsledek.V NATURHOUSE mi vyšli vstříc. Nechtěla jsem se okrádat o čas s dětmi, který bych musela věnovat přípravě jídla na následující den dle sestaveného jídelníčku. V NATURHOUSE mi ale spíše doporučili jen omezit příliš tučná a příliš sladká jídla, což mi nečinilo žádný problém. Dokonce jsem se mohla dál stravovat v kantýně, což mi také vyhovovalo. Jediné omezení, které jsem musela pečlivě dodržovat, bylo snížit přílohu na polovinu a zvýšit denní přísun potravy,protože jsem jedla prý málo." říká Eva, Dietologové Evě do jídelníčku zařadili i speciální výživu bohatou na vitaminy a minerály. „Překvapilo mě, jak jsou výživové doplňky chutné. Například vláknina chutná po čerstvých jablkách,“ dodává Eva.

Čtěte také: Jak zpevnit problémové partie při cvičení doma?

Výchozí míry a konečné míry

Než Eva navštívila dietetické centrum NATURHOUSE vážila 66, 1 kilogramů. Po měsíci byla její váha 63 kilogramů. V problematické partii jí bylo při první návštěvě naměřeno 90 centimetrů. Po čtyřech týdnech 86, 5 centimetrů. Eva tak celkově zhubla 2 kg a tři centimetry právě tam, kde nejvíce potřebovala.

Foto po hubnutí s NazurhouseFoto po hubnutí s Nazurhouse

Závěr

Zkoušela jsem držet spoustu diet, takže jsem byla velmi skeptická k NATURHOUSE. Byla jsem ale velmi mile překvapená, že jsem zhubla opravdu jen tam, kde bylo potřeba. Konečně je má postava symetrická. Zbavila jsem se břicha a konečně si můžu dovolit nosit bokovky! Co jsem ale ocenila nejvíc, byl úžasný motivující přístup, který je zajištěn pravidelnými týdenními schůzkami,“ říká Eva.

(www.naturhouse-cz.cz)

Text: Jana Tobrmanová