Kolikrát týdně?

Kolikrát týdně?


Jestliže se s partnerem s chutí milujete každý druhý den i po letech vztahu, pak jste dokonalý pár. Alespoň se to tak může zdát - proto je pro nás pravda choulostivá. Na základě sexuální aktivity s partnerem jsme okolím souzeni a proto si necháváme často pravdu pro sebe. Č

 

Jak to tedy vlastně je?
Pokud se někdy zeptáte několika zadaných kamarádek na tuto zásadní otázku, můžete se dozvědět nečekané výsledky. Každý samozřejmě zná nepsané pravidlo, že nejvíce sexu si užívají milenci zpočátku vztahu a dříve či později se může sex stát sváteční záležitostí. Věřte, že jsou šťastné výjimky a ničeho se neobávejte. Jak je to ve skutečnosti tuší většinou jen dva hlavní protagonisté. S pravdou na povrch se nechce vyjít pak především těm, kdo mají "máslo na hlavě" a tuší, že je co zlepšovat.

Jen co se ale po sklence vína začnete bavit o intimním životě, dojde i na pravdu. Odpovědi na tuto otázku
s námi dovedou značně zamávat. Vaše dobrá kamarádka má dvě děti a s upřímným hlasem se vám svěří, že si
s manželem najdou čas pro sebe i třikrát týdně. Vy ale nemáte ještě ani před svatbou a už se chytnete za nos, když vám dojde, že naposledy jste si to se svým miláčkem užili před třemi týdny. Něco je špatně?

 

Rozčarování
Vaše kamarádka netušíc, že nepořádáte takhle časté pravidelné orgie, střelí od boku ještě další prupovídky
- a na vás je toho moc. "Sousedka říkala, že to mají sotva jednou měsíčně. Nedivím se, že jí ten její utíká za jinýma." Anebo - "Myslím, že je to základ vztahu." Máte chuť utéct a doma hned skočit na svého partnera. Rovnou třikrát - "do foroty". Jenomže doma se vám přeci jen až tak moc do díla nechce. Nutit se do častých výkonů jen proto, že chcete dohnat kamarádku, není dobré řešení.

 

Kvalita či kvantita?
Kvalitní a pravidelný sex je pro vás oba zajisté důležitý - váš přítel možná nemusí vyhledávat vyžití jinde, pokud netrpí závislostí na sexu. Neřešíte tolik společné problémy a raději si uděláte dobře. Sex spojuje i po duševní stránce. Prostě a jednoduše je fajn, když ho ani jednomu neodpíráte.

Na druhou stranu kvalita není kvantita. Vaše kamarádka může poskytnout své tělo partnerovi klidně denně - otázkou zůstává, do jaké míry ji to baví. Říká se, že chytrá manželka či přítelkyně je vždy k dispozici – i když nemá zrovna dvakrát chuť. Pokud se vám taková rada nelíbí, rozhodně se jí neřiďte - každému vyhovuje něco jiného.

Někdo si raději počká na opravdu hezký večer a se svým drahým si udělají jeden z nezapomenutelných zážitků. Možná se pak jeden druhému neomrzí. Pozor ale na to, abyste zbytečně dlouho neotálela. Jsou dny, kdy se vám do toho možná nechce, ale výsledek stojí za to. Vy si pak říkáte - proč tohle "sakra" neděláme častěji? :)

Kašlete na ostatní a s nikým se nesrovnávejte. Sama poznáte, jestli by bylo lepší přidat či ubrat. Na všem se dá zapracovat.

 

 

 

Text: MH