Způsoby, jak se seznámit

Způsoby, jak se seznámit

Na prvním místě v žebříčku způsobů seznámení se, se umístily internetové seznamky. Co nás na nich tak láká a jak jinak se můžeme s protějškem seznámit? 


Internetová seznamka je čím dál více oblíbená právě proto, že ji můžeme ovládat pěkně z pohodlí domova či práce. Ostatně počítač už má snad opravdu každá rodina, proto není problém si k němu sednout, napsat nějaký pěkný inzerát a čekat. Nicméně ani poetické básně vám nezaručí, že se vám na váš inzerát ozve ten pravý. Nebo ještě hůř, může se vám ozvat i nějaký úchyl, takže opatrnosti není nikdy dost!

Seznamka není jediný způsob

V případě, že radši volíte jiné způsoby seznamování, než sezení u počítače, podíváme se, jak se dá nejlépe v dnešní době seznámit. Ideálním způsobem je, když svého budoucího partnera někde potkáte, jistě vás hned napadla myšlenka, kde? Vztahy z diskoték často dlouho nevydrží (výjimka potvrzuje pravidlo), avšak nikdo neříká, že si partnera musíte hledat právě někde v klubu.

Vyberte si správné místo

Projděte si sama v hlavě svoje zájmy a koníčky. Podle nich si pak zkuste najít akce ve vašem okolí, jako jsou například semináře, kroužky, kurzy nebo různé veřejné akce. Na těchto akcích potkáte člověka, který bude mít minimálně jeden společný zájem, jako vy. Obvykle se na konci kurzu pořádá ukončovací večírek, takže pokud nebyla vhodná chvíle v průběhu, můžete oslovit muže, který se vám líbí, právě tam.

Obraťte se na své kamarády

Dalším možným způsobem je seznámení se, přes své přátelé. Jsou to lidé, kteří vás dobře znají a mohli by vám dohodit rande s někým, o kom si budou myslet, že by se vám mohl líbit. Především budete mít alespoň malou jistotu, že se nejedná o žádného úchyla, když je ověřený vašim blízkým. Stejně tak se můžete seznámit i v práci či ve škole. Mnohdy se stává, že kolem té pravé lásky chodíme měsíce a roky, aniž bychom si jí všimli a až po delší době přeskočí ta pravá jiskra a je tu láska jako trám.

 

Pokud právě hledáte vhodný protějšek, doporučujeme seznámení na randino.cz.

Držíme vám pěsti v hledání toho pravého a rada nakonec: Buďte vždy přirozená a svá, pak toho pravého upoutáte na prvním seznámení.

 

 

 

 

Text: Jana Čechová