Slevové portály hýbají trhem

Slevové nabídky si často necháváme posílat na mail a pak nás láká nakupovat a nakupovat….za ty ceny? Neberte to… Jak výhodně nakoupit… Dárky, hračky, šperky, sportovní aktivity, adrenalinové zážitky, levné víkendy v zahraničí nebo také oblečení. Vše na co si vzpomenet


Slevové nabídky si často necháváme posílat na mail a pak nás láká nakupovat a nakupovat….za ty ceny? Neberte to…

Jak výhodně nakoupit…

Dárky, hračky, šperky, sportovní aktivity, adrenalinové zážitky, levné víkendy v zahraničí nebo také oblečení. Vše na co si vzpomenete, najdete na těchto serverech až o polovinu levněji než v obchodech nebo internetových e-shopech. Zdá se to až absurdní a člověk se ptá, co z toho konkrétní firma má.
Budete se divit, ale z většiny případů tyto slevy obchodníkům sotva pokryjí náklady. V některých případech dokonce výrobci prodělávají, ale doufají si tak ve velkou reklamu, kdy se přeci spokojený zákazník vrátí. Nebo snad ne?

Čtětde také: Co je unitrendové oblečení a proč ho musíte mít?

Slevové portály hýbají trhem

Vybírejte s rozmyslem…času je dost.

Slevové vouchery jsou jako rozjetý vlak, který nemá brzdu. Ze začátku se prorokovalo, že tyto akce nebudou trvat dlouho, ale v těchto chvílích se obchodníci začínají ozývat, jak jim slevové kupóny ničí podnikání. Pokud však svoji nabídku na tyto stránky nedají, pak nemají šanci velkého prodeje.
Co to znamená pro nás „pozemšťany“? Zřejmě se nemusíme bát brzkého ukončení slevových portálů. Firmy prozatím nemají na výběr, alespoň do doby, kdy nás tyto akce budou bavit, proto můžeme vesele i dál nakupovat své oblíbené hadříky, doplňky, kabelky i boty za velmi výhodné ceny.

Čtěte také: Vyhněte se chybám v oblékání

Slevové portály hýbají trhem

Pozor na podvodníky

Na závěr snad jen malý vykřičník. Dejte si pozor na podvodné slevové portály. Dívejte se na reference u jednotlivých produktů a ptejte se známých, kde již nakoupili a zda byli spokojeni. Pak můžete být opravdu klidní, že se vaše peníze neztratí v bezedné peněžence.

Text: Jana Čechová