Pivo pro dámy? Proč ne!

Pivo pro dámy? Proč ne!

Naše dámská piva pocházejí výhradně z českých pivovarů, zejména z tradičních českých minipivovarů, která nejsou v běžném obchodu k dostání. Dámské pivní koše jsou nabízeny ve dvou variantách, koš po třech pivech resp. šesti pivech. Dámský pivní koš číslo 1.


Naše dámská piva pocházejí výhradně z českých pivovarů, zejména z tradičních českých minipivovarů, která nejsou v běžném obchodu k dostání. Dámské pivní koše jsou nabízeny ve dvou variantách, koš po třech pivech resp. šesti pivech.

Pivo pro dámy? Proč ne!Dámský pivní koš číslo 1.

První varianta dámského pivního koše obsahuje tři piva, která jsou zabalena v malém košíčku s růžovou podestýlkou a balená do celofánu s ozdobnou mašlí. Naleznete zde jahodového 14° Portera z pivovaru Kocour, který Vás okouzlí svou jemnější a nasládlou chutí s charakteristickou tmavou barvou. Jeho chuť po jahodách Vás polapí a nenechá Vás jen u pár doušků. Druhý pivem je kvasnicový 12° pšeniční ležák od pivovaru Herold. Posledním zástupcem v našem dámském pivním koši je speciální tmavé čokoládové 13° pivo od pivovaru Opat. Čokoládové pivo je typické svou lehce nahořklou chutí, jelikož spadá do sortimentu nefiltrovaných přírodních piv.

Dámský pivní koš číslo 2. Pivo pro dámy? Proč ne!

Druhá varianta dámského pivního koše se šesti pivy jsou posazena do malé ošatky s růžovou podestýlkou a zabaleny do celofánu s ozdobnou mašlí. Pivní koš obsahuje obdobně, jako u první varianty, jahodového 14° Portera z pivovaru Kocour a kvasnicový 12° pšeniční ležák od pivovaru Herold. Mezi nové patří třešňové tmavé pivo od pivovaru Opat. Tmavým speciálem pro Vás dámy může být ležák Merlin ze stejnojmenného pivovaru Merlin, který je jedinečný mezi českými tmavými speciály. Zvláštním pivem, které najdete v pivním koši, je třetinka pivního sektu, který pochází z pivovaru Dudák a je přímo navržen ženám. Šestici originálních piv uzavírá 14° speciální tmavé pivo od pivovaru Opat.   Na našich stránkách www.pivnikos.cz naleznete, jak již zmíněné dámské pivní koše, tak i koše pro vaše muže, kteří jistě nepohrdnout nějakým chutným neznámým pivním speciálem. Variant pivních košů je mnoho, stačí si jen vybrat. Tak na co čekáte? Více na  www.pivnikos.cz