Co je třeba vědět o mužích? Na tyhle maličkosti byste neměla zapomínat.

Co je třeba vědět o mužích? Na tyhle maličkosti byste neměla zapomínat.

Přemýšlela jste někdy nad tím, na co váš milý potají myslí, ale na místo toho se jen zeptá, co bude dnes k večeři? Co když ho vůbec nezajímá, co dnes bude jíst, ale chtěl by vám říct něco důležitého. A na co tedy doopravdy myslí? 


 

Man-thinking

Říká se, že muži nejčastěji myslí na sex. A taky že ano. Jenže to není žádným tajemstvím, nýbrž všeobecně známým faktem. Někdy však muž takříkajíc hledí do blba a chtěl by vám něco říct, jenže mu prostě slova nejdou z pusy. Co se mu honí hlavou a neřekne nahlas?

 

Chci se mazlit

Muži se rádi mazlí a tulí. Nikdy to však své partnerce neřeknou, protože by ztratili svou pozici drsňáka. A nebo se bojí, že by se z vás pak stala přísavka. Studie však prokázaly, že muži, kteří s partnerkou stráví v objetí alespoň hodinu denně, jsou šťastnější a dosahují větších životních úspěchů. Takže, tulte se!

 

Sladká nevědomost

Máte neustále potřebu se mu svěřovat a totéž očekáváte od něj. Chtěla byste o něm vědět všechno, od jeho prvních krůčků až po počet vašich dětí. Muž to ale vidí jinak. A pokud z něj stále něco budete páčit, jen ho od sebe odeženete. Nebo snad chcete, aby vám vyprávěl o svých bejvalkách?

 

Dítětem v každém věku

Muži milují hry a ať už je jim 20 nebo 50, pořád v sobě mají dítě, které potřebuje rozveselovat. Muži jsou zkrátka od přírody soutěživí a lační po trofejích. V přeneseném slova smyslu jste jeho trofejí i vy. I když vás to možná netěší. Nedělejte si vrásky kvůli pár hodinám u videoher, vaše odměna pak čeká v posteli!

 

Mlčeti zlato

Neustále na něj mluvíte. Jak jste se měla v práci, jak vás vytočila zase ta kolegyně, jak jste hodinu čekala v obchodě u pokladny. A on mlčí. A vy mluvíte ještě víc. A on stále mlčí. Muži mají potřebuj sdělit třikrát méně slov za den, než ženy. A když svá slova vyčerpají, omezí se jen na mručení, nebo mlčení. Nechte ho chvilku vydechnout, než na něj utrhnete lavinu a počkejte, až začne mluvit sám.

 

Potřebuje vás

I když vám to neříká moc často (nebo vůbec), potřebuje vás. A nejen na praní trenýrek a dělání večeře. Potřebuje být s vámi. a i přesto, že vám neříká, že vás miluje každý den, je to tak. Jen všeho moc škodí atak mu dopřejte volnost jít s kamarády na pivo. Vy si taky přece ráda vyrazíte na diskotéku s kamarádkami.

 

Už máte jasno? Tak nebuďte naštvaná, když si s vámi muž zrovna nechce povídat.