Orgasmus na tváři! Jak, prosím…?

Názvy rtěnek, laků na nehty, tvářenek nebo korektorů by vás neměly poplašit, ale naopak přilákat vaši pozornost. Je přece úžasné mít nehty nalakované Nekonečnou nocí neboli barvou černých hroznů, hlubokou a tmavou, jak je noc dlouhá. Anebo rozetřít po tváři vzrušující


Názvy rtěnek, laků na nehty, tvářenek nebo korektorů by vás neměly poplašit, ale naopak přilákat vaši pozornost. Je Orgasmus na tváři! Jak, prosím…?přece úžasné mít nehty nalakované Nekonečnou nocí neboli barvou černých hroznů, hlubokou a tmavou, jak je noc dlouhá. Anebo rozetřít po tváři vzrušující líčidlo G-Spot (bod G), které dodá pleti sexy narůžovělý nádech. Na víčkách můžete cítit dotek Arabské noci, odkazující svým názvem na sbírku arabských pohádek Tisíc a jedna noc. Tvoří odstíny s černým základem a sytými barevnými perlami, díky nimž získají oči tmavý, záhadný a vzrušující vzhled…

Čtěte také: Romantické rande? Buďte neodolatelná!

Mistr smyslnosti

Záhadné názvy dává své dekorativní kosmetice špičkový vizážista François Nars, Francouz žijící v Americe, jeden z nejvlivnějších tvůrců image na světě. Pracoval jako výhradní vizážista módního domu Versace, spolupracoval s mnoha světovými módními návrháři, líčil Madonnu, Naomi Campbell nebo Kate Moss. Je i vášnivý fotograf, autor několika knih, ale hlavně obdivovatel ženské krásy, který dokáže dát tváři nový vzhled a vytvořit vzrušující, jedinečný a obdivuhodný look.

Čtěte také: I nehty vyžadují předehru

Multifunkční Orgasmus

Geniální tyčinku, která vám poslouží k nalíčení očí, tváří i rtů nazval François Nars příhodně: G-Spot z řady Orgasmus. Je skutečným vyvrcholením vizážistického umění. Vypadá jako silná rtěnka, ale umí mnohem víc než jen zvýraznit rty. Díky své příjemné konzistenci a vlídnému tónu působí G-Spot velmi přirozeně, decentně, a přitom neotřele. Jeho bohatý, zlatými odstíny prodchnutý broskvově růžový tón dodá pleti jemně vzrušený nádech. A jak se nanáší? Snadno: multifunkční líčidlo jen lehce zahřejte konečky prstů a rozetřete na víčka, po tvářích a rtech.

Orgasmus na tváři! Jak, prosím…?

Premiéra v ČR

Značka NARS se objevila na americkém trhu v roce 1994 se čtrnácti rtěnkami. Dnes nabízí víc než 400 produktů, žádaných pro kvalitní barvy s vysokým obsahem pigmentů. Amerika NARS miluje. A s největší pravděpodobností se do líčidel v černých krabičkách zamilujete i vy. Proč? Pro jejich odlehčený chic styl a odvážnou kreativitu. Pro jemnost a dlouhotrvající efekt. Pro špičkovou kvalitu a vtip.
Premiéra v sítích prodejen Sephora přichází s letošním podzimem…

Text: pic
Foto: NARS, www.sephora.cz