Máte rádi nahotu? Přidejte se k naturistům!

Naturismus může někoho pohoršovat .Jsou i partneři, kteří se před sebou nechtějí převlékat natož se ukazovat nazí na veřejnosti. Jiným přináší fyzické uvolnění a duševní očistu. Aby naturisté nevzbuzovaly veřejné pohoršení, musí dodržovat určité zásady. Čtěte ta


Naturismus může někoho pohoršovat .Jsou i partneři, kteří se před sebou nechtějí převlékat natož se ukazovat nazí na veřejnosti. Jiným přináší fyzické uvolnění a duševní očistu. Aby naturisté nevzbuzovaly veřejné pohoršení, musí dodržovat určité zásady.

Čtěte také: Vykoupejte se bez rizika

- nejdůležitější zásadou je nezvýrazňovat sexuální podtext nahoty

 

- bez oděvu by se měli pohybovat na místech pro ně vyhrazených/některé kryté bazény, kempy, pláže/

- v prodejnách nebo restauracích musí používat oděv

- sedat si musí vždy na podložku nebo ručník

- naturismus není vhodný k seznamování

Čtěte také: Co všechno můžete udělat pro svá prsa?
 

Klady naturismu

 

Pro děti může pobyt mezi nahými lidmi vytvořit pozitivní vztah k vlastnímu tělu, což pak ocení v období dospívání a při navazování prvních intimních kontaktů. Při koupání bez plavek je méně pravděpodobné, že dostaneme mykózu nebo infekci močových cest pokud si plavky hned nepřevlékneme. Při pohybu kdy nás nic neškrtí a netlačí je člověk i ve větší psychické pohodě a dokáže se lépe uvolnit.

 

V červnu letošního roku proběhl třetí ročník naturistického pochodu v Posázaví. Místa kde je povolen naturismus vám nabídnou kanceláře s naturistickým zaměřením, protože jsou místa kde je místní vyhláškou zakázan.. V místech označených písmeny FKK nemusíte mít strach z postihu za nahotu, jsou to místa, kde je naturismus povolen.

Text: JH