Sexuální detox

Sexuální detox


Co znamená pojem detox všichni tušíme.

Zajisté našemu tělu udělá dobře. Pročistíme střeva, ulevíme játrům a výsledky se brzy odrazí i v tom, jak se cítíme.

Není špatné udělat si podobný úklid třeba doma ve skříni, případně si uspořádat zpřeházené myšlenky a vyházet ty negativní. Je skvělé vypustit občas maso, mléčné výrobky, alkohol, kávu, televizi nebo internet.

Jak je to se sexuálním životem? Není dobré i tam občas vypnout a na chvíli se od něj odprostit?

Nezřídka se dočtete, že takový měsíční sexuální detox může být dobrý pro váš vztah.

Stává se, že si jeden z vás skrze milování řeší například nějaké problémy. Respektive problémy a jejich řešení potlačí a raději se vrhne do víru vášní. Svět je hned o něco růžovější. Povinnosti počkají.

Jsou lidé, kteří takto utíkají k masturbaci několikrát denně. Pokud je kámen úrazu přímo ve vaší komunikaci, možná by taková očista pomohla právě vám dvěma.

S odstupem a jasnou myslí vám dojdou pravé příčiny vašich neshod. Blízkost si budete uvědomovat z více úhlů. Dokonce si začnete připadat v jistém smyslu důstojnější a schopnější mluvit otevřeně.

Uvědomíte si také, jak je pro vás partner důležitý. Jak moc se těšíte na intimní chvíle, které vás společně čekají. Budete ho opět vzrušovat dokonce i oblečená. Poodhalený kousek kůže ho zvedne ze židle. Nebude potřebovat, abyste mu tančila striptýz nebo se jinak nabízela. A rozpomene si, jak krásné máte oči a jak ho rozradostní váš úsměv.

Pravidlem číslo jedna je, že takový – dejme tomu měsíční – půst musíte chtít oba dva.

Na jeho konci vás čeká nádherný zážitek. Nejprve možná jeden rychlý a zbrklý, ale následovně ten ohromující, co milence jaksepatří sbližuje.

V případě, že vám sex s vaším partnerem ani nebude chybět – přehodnoťte váš vztah.

Nikdy nenuťte přítele do odříkání, pokud sám nechce. Nepochopil by vás, cítil by to jako trest a všechno by mohlo skončit špatně. Vaše city se těžko pročistí, bude-li vás někdo smutně přemlouvat, nadávat či vyhrožovat.

Nemáte partnera? Možná zažíváte detox nechtěný a už delší dobu máte zatěžko neobjímat třeba příliš dlouho kolegu z práce, když má narozeniny. Možná se vám líbí dokonce i zpocený řidič autobusu.

Nebojte, konec detoxu se jistě blíží. Nezapomeňte se oddávat tělesné rozkoši alespoň sama. Uvolníte se
a nepůjdete na schůzku s prvním ňoumou, který se odváží vás pozvat.

Pokud si občas užijete se známým, s dobrým kamarádem, kolegou nebo nějakým pěkným cizincem z klubu a to všechno pěkně po pořádku v jednom měsíci, detox vám také rozhodně neuškodí.

Hledáte-li stálého partnera, jste v začarovaném kruhu a potřebujete se z něho na chvíli dostat. Vypustit veškeré problémy s tím spojené. Vysvětlování kamarádovi, že o nic nešlo, trapné ticho ve výtahu s kolegou noc poté nebo opakované bolestné zklamání. To všechno hoďte za hlavu, vypusťte na měsíc sex a poznejte sama sebe. Vaše smysly zesílí, zjistíte, co máte ráda a co už nikdy nehodláte ochutnat. Zrekapitulujete si veškeré chyby
a snáze je pak nezopakujete.

 

Nikdy se ale do ničeho příliš nenuťte, je to jen na vás a vy sama jste svým soudcem.

Nemusíte se se svým plánem nikomu svěřovat, aby vám to pak vpálil, jen co se vychýlíte z osy.

 

 

 

 

Text: mh