!!Víme, co se bude nosit!!

Londýnští návrháři posbírali kapky pařížské elegance, lehkosti, okázalosti i dramatičnosti, aby dali vznik novému stylu, který bude velet letošním chladným měsícům. Svou kolekci pak stylově představili v Praze v prostorách Veletržního paláce. Na samém počátku ovládla


Londýnští návrháři posbírali kapky pařížské elegance, lehkosti, okázalosti i dramatičnosti, aby dali vznik novému stylu, který bude velet letošním chladným měsícům. Svou kolekci pak stylově představili v Praze v prostorách Veletržního paláce.

Na samém počátku ovládla přehlídková mola nostalgie sedmdesátých let. Kombinace barev podzimu oživená hravým tyrkysem, geometrické potisky a vrstvení, to vše propracováno až do posledního detailu.

Nechyběla ani oblíbená černá. Ta se v nadcházející sezóně promítne do luxusních kožešin, pod kterými se skrývají, jak jinak, než „malé černé“.

Pomyslnou třešničkou bylo spodní prádlo, jemuž dominoval sofistikovaný look. I zde se opět potvrdilo pravidlo, že v jednoduchosti je krása. Nás osobně nadchly černé modely ozdobené rudými mašličkami, kterým na svůdnosti přidaly červené punčochy.

Rozhodně se je na co těšit. Ostatně, přesvědčte se samy. Malou ochutnávku vám přinášíme ve fotogalerii.

Pozn. redakce: Podzimní kolekce bude k zakoupení v oddělení módy sítí prodejen Tesco či ve specializované prodejně F&F v OC Palladium.

Text: Jana Tobrmanová

Foto: F&F