Úžasné účesy pro femme fatale

Dostat doporučení na výborného kadeřníka je poloviční zárukou úspěchu, když chcete zazářit s novým účesem. Druhou polovinou má na starost kvalitní kosmetika, která dodá vašim vlasům zdravý vzhled, lesk a objem. A právě proto nešetřete na nesprávném místě a hledejte k


Dostat doporučení na výborného kadeřníka je poloviční zárukou úspěchu, když chcete zazářit s novým účesem. Druhou polovinou má na starost kvalitní kosmetika, která dodá vašim vlasům zdravý vzhled, lesk a objem. A právě proto nešetřete na nesprávném místě a hledejte kadeřnictví, kde nemyjí všechny vlasy stejným šamponem a nevyfoukají vám účes á la sousedka. Svěřte se do rukou odborníků: v profi salonu sice zaplatíte víc, ale odnesete si mistrovský střih a dobře ošetřené vlasy, na kterých bude kvalitní péče na první pohled znát.

Melíry „s prodlouženou trvanlivostí“
Do salonu Michelangelo (MICHAL Červený a ANGELika Faltýnková) v pražské Jindřišské pasáži zajděte hlavně v případě, že toužíte po krásném melíru. Vlasový mág Michal Červený ho totiž umí opravdu dokonale. Svou speciální technikou melíruje vlasy úplně od kořínků, a to po velmi tenkých proužcích. Díky jeho šetrné péči pak působí účes přirozeně a vzdušně. „Naše melíry vydrží až o měsíc déle než při obvyklé technice,“ říká Michal. Celé tajemství tkví ve správném zvolení úhlů a hustoty pramenů a ve zvláštním způsobu pokládání proužků alobalu. „Mou prioritou je, aby ode mě klientky odcházely spokojené, usměvavé, šťastné a dobře vypadající,“ dodává kadeřník, který se už staral o účesy mnoha známých tváří: Dany Morávkové, Míši Kuklové, Dany Batulkové, Ivety Bartošové… V salonu pracuje se špičkovou vlasovou kosmetikou − italskou Framesi, díky které jsou vlasy bohaté, lesklé a hebké.

Mistrovský účes Terezy Mátlové
Pokud obdivujete blonďatou záplavu vlasů operní pěvkyně Terezy Mátlové, hledejte za nimi zase šikovné ruce Michala Červeného. Tereza se stala tváří jeho salonu a přišla i na slavnostní křest. „Při vyslovení jména tohoto salonu se mi vybaví krásná díla italského sochaře a malíře Michelangela,“ prozradila půvabná umělkyně. „Pod Michalovýma rukama totiž vznikají opravdu mistrovská díla. A protože v mé profesi je důležité dobře vypadat, musím o sebe dobře pečovat. Jsem sice od přírody blondýna, ale líbí se mi zpestřit vlasy lehkým melírem. Zkusila jsem i prodloužení vlasů, které působí velice přirozeně,“ dodala výborná sopranistka a zároveň maminka tříleté Emilly Ann, kterou má s hudebníkem Františkem Janečkem.

Text: (pic)
Foto: salon Michelangelo