Superpindulíny a hokej

Pindulína a hokej. To jsou dva elementy, které se v každém případě vylučují. Proč? Hokej je pro pindulínovský mozek moc velká zátěž. Musela by vytěsnit návštěvu nehtového studia, kosmetické slevy a radar na nákupy a za to jí těch pár chlápků, kteří se vozí po ledě, h


Pindulína a hokej. To jsou dva elementy, které se v každém případě vylučují. Proč? Hokej je pro pindulínovský mozek moc velká zátěž. Musela by vytěsnit návštěvu nehtového studia, kosmetické slevy a radar na nákupy a za to jí těch pár chlápků, kteří se vozí po ledě, hrdinně se opírají o hokejku a dělají, že se potí, nestojí. Superpindulína naopak dokáže ze znalosti tohoto sportu pro kretény (čti hokeje) profitovat.

Za předčasnou ejakulaci svého partnera může uložit sazbu 20 párů bot a 3 až 5 značkových kabelek pro prohřešek zakázané uvolnění. Daleko tvrději je trestáno i partnerovo postavení mimo hru. Za to může superpindulína uložit trestné střílení. Hra „vysokou“ holí se trestá téměř vždy hysterickým výsměchem. Pokud požaduje méně dokonalá polovička superpindulíny domácí hákování, může se mu stát, že přijdou nájezdy (jak jinak než na ostatní muže). Střídání je víc než zaručeno a partner musí s prohrou domů, protože příliš mnoho hráčů na ledě neustojí.

http://www.facebook.com/pages/PPP-Pravidla-prav%C3%A9-pinduliny/170143459705697?ref=ts

Text: JT