Ona ví, že i ženy mají svá hobby

Tento trend si vzal za své časopis Ona ví, který je magazínem pro všechny moderní a zároveň praktické ženy, jež zajímají kreativní tvorba, novinky a nápady z oblasti vaření, bytových dekorací, péče o dům a zahradu. V samostatné rubrice najdete i mnoho zajímavostí o domác


Tento trend si vzal za své časopis Ona ví, který je magazínem pro všechny moderní a zároveň praktické ženy, jež zajímají kreativní tvorba, novinky a nápady z oblasti vaření, bytových dekorací, péče o dům a zahradu. V samostatné rubrice najdete i mnoho zajímavostí o domácích mazlíčcích. V časopise nechybí ani módní trendy a kosmetické či zdravotní rubriky.

Ona ví, že i ženy mají svá hobby

 

 

Časopis samozřejmě jen neteoretizuje. Naopak. Přináší ženám konkrétní tipy a návody na kreativní techniky. Každý výtisk Ona ví je doplněn o střihy a šablony potřebné k výrobě toho, co časopis ženám předkládá. Ať už jde o pletenou módu, výrobu dekorací, šití hraček, paličkování, patchwork a podobně. Velice oblíbené jsou také návody na přeměnu starých předmětů, jako jsou třeba kusy nábytku nebo staré nádobí v nové  atraktivní kousky nebo návody na výrobu vánočních či velikonočních ozdob a dekorací. Grafické zpracování, kvalita textů a fotografií společně vytvářejí harmonický celek, který čtenářku pohladí a povzbudí.

 

 

Kromě ručních prací se Ona ví věnuje také vaření, přináší v každém vydání skvělé recepty a zajímavosti o jídle.