Na čem končí vztahy

Na čem končí vztahy

Ženy příliš milují své muže, a proto o ně přicházejí. Muži mají příliš velká očekávání od svých partnerek, a proto je opouštějí.


 

Je to jednoduché, dokud spolu jen chodíte, vídáte se po večerech a o víkendech, trávíte spolu jen ty hezké chvíle a nemusíte nic moc řešit. Pak ale přijde chvíle společného sestěhování se a každodenní realita. A někdy dost tvrdý náraz. Nejčastější chybou žen je podle odborníků, že si zpočátku svého hrdinu rozmazlí, nic moc po něm nechtějí, řadu věcí mu tolerují.

Dosud jste ve vašem vztahu vše zařizovala, kupovala lístky, sháněla dovolenou, naučila jste svého miláčka,
že nemusí hnout ani brvou, tak pokud spolu jen chodíte, dá se to zvládnout. Když ale po roce po svém drahém chcete, aby se změnil, začal jinak fungovat, může už být pozdě. Buďto se s tím smíříte, anebo půjdete o dům dál. A buďto se poučíte a od začátku si budete hlídat rozdělení zodpovědnosti, anebo zase snesete svému drahému modré z nebe, a pak jednoho dne vykouknete z kuchyně do obyváku, kde bude ten váš ležet na gauči
u televize, zatímco vy budete v pauze mezi vařením věšet prádlo.

Zatímco my děláme tu chybu, že o své protějšky příliš pečujeme, nejčastější chybou mužů, která rozbíjí vztah je, že mají vůči svým partnerkám nerealistická očekávání. A to hlavně v sexu. Vztahy pak muži ukončují hlavně proto, že si myslí, že o dům dál by mohli dostat něco lepšího.

Dalším úskalím, na kterém dobře rozjeté vztahy často ztroskotávají, jsou různě nastavené priority. Nejčastěji je to, že ona chce dítě, on zatím ne. Anebo jeden z partnerů už chce bydlet ve společné domácnosti a ten druhý na to zatím není připravený. Někdy stačí se na všem jen domluvit.

 

 

 

 

 

 

Text: MŽ