Mít kabelku „na háčku“

Tenhle praktický módní doplněk ocení každá žena, takže máte rázem tip na vánoční dárek, za který neutratíte moc peněz, ale uděláte s ním hodně radosti. A ještě se vyhnete předvánočnímu shonu… Silic háčky na kabelky Háčky na kabelku rozmanitých designů, tvarů i


Tenhle praktický módní doplněk ocení každá žena, takže máte rázem tip na vánoční dárek, za který neutratíte moc peněz, ale uděláte s ním hodně radosti. A ještě se vyhnete předvánočnímu shonu…

Silic háčky na kabelky

Háčky na kabelku rozmanitých designů, tvarů i barev slouží jako vkusný doplněk a nepostradatelný tichý pomocník každé slečny i dámy. Už nebude nutné řešit problém, kam si odložit kabelku v kavárně nebo restauraci, když nechcete, aby skončila v rukou drzých zlodějů a ještě zůstala v čistotě. Opěradlo židle, podlaha ani klín nejsou dobrá řešení. A tak berme háček na kabelku jako převratný vynález, který nás zbaví strachu a zajistí víc svobody. Drží na jakémkoli rovném povrchu, máte ho vždy při sobě a unese i velkou zátěž. Koupíte ho od 229 Kč.

Silikonové hodinky Silic

Originální a módní hodinky v mnoha barvách dodají šmrnc vašemu outfitu. Díky svým speciálním vlastnostem, neotřelému vzhledu, prvotřídnímu materiálu a pestrosti barev jsou hitem letošního roku. Vyměnitelný ciferník můžete barevně sladit s řemínkem podle svého vkusu a nálady. Ceny už od 279 Kč.

Silic bederní pás Hippsy

Hřejivý pás z přírodního materiálu vám ochrání záda i bříško před chladem a zároveň vkusně doplní váš outfit. Vyberte si barvu podle módních trendů. Hippsy je pohodlný, příjemný a velmi vkusný. Zdůrazní vaše křivky a nepřekáží ani přiléhavému oblečení.
Cena 354 Kč, www.hippsy.net.

 

Všechny modely háčků na kabelky a silikonových hodinek Silic i další originální tipy na vánoční dárky najdete na www.silic.cz.

(komerční prezentace)
Foto:
www.silic.cz, www.hippsy.net