Bohuš Matuš: Příští rok do toho praštím!

Bohuš Matuš: Příští rok do toho praštím!

"Vím, že doba moc sňatkům nepřeje, ale já do svatby rozhodně půjdu," tvrdí zpěvák Bohuš Matuš (37), který překvapil hned několika změnami najednou. Má nového manažera, chystá desku a řadu vystoupení. 


Jedno překvapení ale bude opravdu parádní. Bohuš plánuje vystoupit z mládeneckého života a pustit se do manželského! A kdy to nastane? "Příští rok do toho praštím, a s plnou parádou. S přítelkyní Nikolkou jsme spolu už rok, klape nám to, tak nevidím jediný důvod, proč bych se neoženil," prozrazuje Bohuš s nadšením.

 

Moje Nikolka nic neví

Jeho vyvolená, která je o čtrnáct let mladší, o jeho rozhodnutí prý zatím nic neví. "Je moje zlatíčko a chtěl bych jí to navrhnout o Vánocích. Byl by to takový náš společný obří dárek," zasnil se Matuš. O tom, kde a kdy by případný obřad proběhl, ale zatím neuvažoval. Musí se ještě poradit s kamarády a řádně provětrat internet, aby se někde nespálil.

 

Užil jsem si už dost

Jak Bohuš sám přiznal, je spíš rodinný "týpek" než typ - panákem a společenskými záležitostmi občas nepohrdne. "Je fakt, že jsem si toho za sedmatřicet let, co chodím po světě, prožil, zažil a užil docela dost. A tak je nejvyšší čas se usadit," tvrdí přesvědčivě Matuš a zdá se, že to myslí vážně...