Marek Eben: Jsem nejistý moderátor

Ačkoliv bude Marek Eben (52) moderovat už čtvrtou řadu taneční show StarDance, v pozici moderátora si je pořád nejistý. Například na TýTý kdysi zapomněl předat jednu z cen. "Jistější určitě nejsem. Je to stejné jako kdysi s TýTý. Když se to nepovede, potěš Pánbůh. Kdy


Ačkoliv bude Marek Eben (52) moderovat už čtvrtou řadu taneční show StarDance, v pozici moderátora si je pořád nejistý. Například na TýTý kdysi zapomněl předat jednu z cen.

Marek Eben Jsem nejistý moderátor

"Jistější určitě nejsem. Je to stejné jako kdysi s TýTý. Když se to nepovede, potěš Pánbůh. Když se to povede, čekají diváci, že to příště bude ještě lepší," přiznal Eben. Po StarDance se mu stýskalo. Je to prý milá společnost a po té se člověku stýská vždycky. Marek je rád, že se tým lidí kolem StarDance téměř nemění. To mu velmi vyhovuje: když něco funguje, není to podle jeho názoru potřeba měnit.

Na co je nejvíc zvědavý?

Na taneční výkony Alexandra Hemaly a Filipa Sajlera, protože je nikdy neviděl nic podobného dělat. A to je vždycky slibné. Ze zkušenosti Eben ví, že předvídat se nic nedá. Stačí vzpomenout třeba na oku lahodící kreace Václava Vydry nebo Dany Batulkové. Ale na rozdíl od Vydry, Batulkové, Hemaly, Sajlera a mnoha jiných kolegů by se Eben na parket neodvážil. Před porotou má respekt a všechny tance na známky by prý určitě zkazil.

V sobotu večer

Díky nasazení na sobotní večer bude StarDance bojovat o přízeň diváků společně s nováckou Talentmánií. Marek se ale o přízeň diváků neobává a je přesvědčený, že StarDance IV si své příznivce najde. "Oni talenty hledají, ale my už jsme je našli," tvrdí sebejistě. Text a foto: KORZO [clear] [gallery ids="11576,11575"]