30 skvělých tipů téměř zdarma, jak si užít léto na maximum!

30 skvělých tipů téměř zdarma, jak si užít léto na maximum!

Prožít horké léto s hromadou zážitků nemusí zákonitě být jenom otázkou peněz. Máme pro vás vyletněné tipy, díky kterým se vám nahromadí dobrodružství a zároveň nebudete mít vítr v peněžence. Opište to od nás a my vám garantujeme, že se budete královsky bavit. 


 

Uspořádejte s dětmi a rodinou báječný piknik. Nejlépe někde daleko od města a co nejblíže k přírodě. Uvidíte, že tohle je opravdu funkční balzám na duši. Přečtěte si román v houpací síti. Pozorujte s partnerem hvězdy za městem a v objetí hledejte známé souhvězdí. Velký a malý vůz zvládnete určite bez mrknutí oka, ale co takhle Orion nebo Velká medvědice? To už je panečku oříšek. Co takhle oprášit vzpomínky na mládí a rozhodnout se strávit víkend pod stanem. Jenom vy a váš partner. Možná schytáte ponorku, když vám zaprší a vy budete v malém stanu vegetit a čekat, než se bouřka přežene. Ale třeba hádku zažehnáte něčím lepším, třeba sexem. Nestihli jste se schovat a na cestě domů vás zastihl slejvák? Co takhle si romanticky zatancovat v dešti! Pozvěte přátelé a pochutnejte si na specialitách z grilu. My letos hlasujeme pro cuketu a báječný ananas jako dezert. Vyrazte na výlet na zříceninu hradu. Nejenomže se tady neplatí vstupné, ale navíc na vás čekají kouzelná panoramata. Natrhejte si do vázy kytici z lučních kvítků. Proč platit stovky za tu z květinářství, když můžete mít tak krásnou a zdarma?! Vlezte si do seníku, vdechujte vůni sena, lehněte si na deku a pak se na voňavém podloží pomilujte. Teda za předpokladu, že nejste alergik.

Co by to bylo za léto bez kina pod širým nebem. My rozhodně neváháme! Pochutnejte si na melounu, osvěžte se šťávou z kokosu a připravte dětem domácí zmrzlinu ve tvaru malých nanuků na špejli. Pochutnáte si. Zapleťte si vlasy v rybí cop, natřete drápky veselými barvami (klidně zkuste i neonky) a podobně si počínejte i s módou. Pozorujte západ či východ slunce. Skočte si do osamělého rybníka jen tak bez plavek. A klidně i společně s partnerem. Napište do písku zamilovaný vzkaz a klidně si postavte svůj vlastní hrad. Fantazii se meze nekladou a navíc je to tak uvolňující. Udělejte si radost hříšně rudými šaty, ve kterých drahému seberete vítr z plachet. A když budou ve slevách, kupte si klidně troje. Pošlete rodině dopis či pohled z dovolené, byť  jen z Česka. Choďte na procházky a vdechujte vůni léta. Vypněte mobil, Facebook a prostě buďte offline. Jak osvobozující, ne? Rozmazlete se ovocným zákuskem a pořádně vychlazenou kávou. Navíc co takhle si společně s kamarádkami uspořádat dámskou jízdu a prostě mlsat?!