Bartošová bez střechy nad hlavou?

Nekonečný příběh švarného prince na bílém koni, který tahá svou poněkud nevyrovnanou a těžce zkoušenou princeznu z drápů nemilosrdného života, má další díl: opouští opravdu Pomeje s Bartošovou své hnízdečko lásky v Uhříněvsi? Iveta Bartošová (44) tvrdí, se nik


Nekonečný příběh švarného prince na bílém koni, který tahá svou poněkud nevyrovnanou a těžce zkoušenou princeznu z drápů nemilosrdného života, má další díl: opouští opravdu Pomeje s Bartošovou své hnízdečko lásky v Uhříněvsi?

Bartošová bez střechy nad hlavou

Iveta Bartošová (44) tvrdí, se nikam nestěhuje ani jí nehrozí exekuce. Naopak, svůj rodinný dům v Uhříněvsi prý přestavuje a zkrášluje. Jenže veřejná šuškanda upozorňuje na údajnou exekuci nemovitosti pro neplacení dluhů. Že by manželům, kteří svůj nákladný život tak rádi a dobrovolně ukazují na stránkách bulváru, začala zvonit hrana?

A zazvoní zvonec…

Ale ne, ono to určitě zase dobře dopadne – jako v pohádce. Vždyť dobře víme, jak princ umí zacházet s kouzelným proutkem. Tu mávne a má o třicet kilo méně, tu mávne a jeho producentské dluhy jsou umořeny, tu mávne a z hrozícího rozvodu jsou nové líbánky, tu mávne a jeho žena si jde přímo z psychiatrické kliniky pro vavřínové trofeje popularity, tu mávne a z obtloustlé stárnoucí princezny je zase štíhlá a omládlá krasavice. Jen s tím novým repertoárem mu to nějak nejde od ruky, už dlouho nám Ivetka nezapěla novou písničku. To všechno se prý ale rychle změní: Iveta začátkem srpna opět pracuje! „Je pozvaná na natáčení obnoveného pořadu televize Prima Nikdo není dokonalý, bude vystupovat jako host ve slovenské televizi Markíza a připravuje cédečko,\\\ vypočítává Pomeje nové aktivity své manželky. Producentem desky bude Pomejeho přítel a mecenáš, podnikatel Pavel Pásek, hudbu skládá Michal David. A Bartošová má i novou manažerku Alici Janečkovou, dceru hudebníka a producenta Františka Janečka. (eh a KORZO)