Upozorněte na sebe „nevěrou“. Ať žárlí!

Žijete spolu už dost dlouho a jemu připadá, že králík na smetaně, tak jak ho dělala jeho babička a jak mu ho podstrojujete vy, je samozřejmost? Že nezáleží na tom, co mu říkáte? Že vám nekoupil květinu už několik let? Vzbuďte jeho žárlivost, aniž byste ho podvedla. 1.


Žijete spolu už dost dlouho a jemu připadá, že králík na smetaně, tak jak ho dělala jeho babička a jak mu ho podstrojujete vy, je samozřejmost? Že nezáleží na tom, co mu říkáte? Že vám nekoupil květinu už několik let?

Upozorněte na sebe nevěrou Ať žárlí

Vzbuďte jeho žárlivost, aniž byste ho podvedla.

1. Změňte svoje zvyky

Přestal vás vidět, protože tvoříte součást prostředí, v němž se pohybuje a vždy vás má po ruce, když potřebuje. Změňte to. Opozděte se cestou z práce, neplánovaně si vyrazte do města s kamarádkou, dejte si kávu u sousedky v sedm hodin večer, když přichází z práce domů. Začne o vás přemýšlet.

2. Věnujte se koníčkům bez něho

Nepřemlouvejte ho, aby šel s vámi do divadla nebo kina. Kupte si permanentku a choďte sama nebo s přítelkyní. Jemu jen oznamte, že jdete na Rigoletta či Ženy v pokušení. Dříve či později pochopí, že není nepostradatelný.

3. Na nic se ho neptejte

Co jsi dnes dělal? S kým jsi obědval? Všiml sis mých nových šatů? Tisíce otázek, kterými ho denně zasypete, už nevnímá. Je to pro něj obvyklá kulisa, stejně jako vaše vyprávění, co jste během dne zažila. Přestaňte s tím a na nic se ho neptejte. Zpozorní a začne si vás všímat.

4. Předstírejte roztržitost

Nevšímá si vás? Dělejte to také tak. Tvařte se zadumaně, choďte jako ve snách. Ponožky mu strčte do knihovny, budík natáhněte na dvě hodiny v noci, zeptejte se ho na něco a odejděte do koupelny, aniž byste čekala na odpověď. Postupně se bude podezíravě ptát, na co – respektive na koho – myslíte?

5. Dbejte o sebe

Oblékejte se více sexy, bez dokonalého make-upu nechoďte ani s košem, domů se z práce vracejte čerstvě nalíčená a načesaná. Kupte si spodní prádlo v barvách, na které u vás není zvyklý. Bude se ptát: Proč?

6. Smějte se s ostatními

Doma se chovejte příjemně, partnerovým vtipům či rádoby humorným poznámkám věnujte malý úsměv, nic víc. Výbuchy smíchu si nechte pro svou kamarádku, když s ní telefonujete, pro jeho matku, šéfa nebo kamarády, kdykoliv se s nimi setkáte. Nabude dojmu, že s nimi máte důvěrnější vztahy, než tomu ve skutečnosti je. Ale rozhodně si uvědomí, že existujete …a když nic neudělá, třeba mu i utečete. (mk) Foto: www.pixmac.cz