Randíte i po letech vztahu? Pokud ne, rozhodně s tím zase začněte

Randíte i po letech vztahu? Pokud ne, rozhodně s tím zase začněte


Je zcela běžné, že po letech vztahu sklouzneme do určitého stereotypu a lenosti. Právě tím však můžeme náš krásný vztah poslat rychle ke dnu. I po desetiletém manželství byste měli společně randit!

Nebudeme vám tlouct do hlavy, že musíte chodit na rande s manželem či partnerem alespoň jedenkrát týdně. Je jasné, že máte svůj harmonogram, avšak pokud si svého vztahu opravdu vážíte, zaveďte pravidelné schůzky alespoň jedenkrát do měsíce.

Po svatbě zlenivíme a přestaneme být ostražití

Ačkoliv nad tím rádi přivíráme oči, právě před svatbou naše vztahy gradují v tom nejlepším slova smyslu, snažíme se pečovat nejenom o sebe, ale o vztah samotný, chodíme na schůzky, věnujeme si vzájemně pozornost a vynakládáme dostatečné úsilí na to, abychom svého milého udrželi stejně zamilovaného, jako jsme my. Po svatbě však přijde radikální změna. Sice ne hned, ale vplíží se vám do vztahu ani nebudete vědět jak. Se vším se však dá bojovat!

Zkuste si jednou měsíčně někam vyrazit je ve dvou!

Vytáhněte partnera jednou či dvakrát do měsíce na společnou večeři, kino, divadlo, do muzea, na procházku, na výlet do nejbližšího parku nebo si spolu v kavárně zahrajte šachy. Je důležité změnit prostředí, neranděte tedy doma, ale někde v neutrální zóně. A buďte tam jen vy dva, nezvěte na toto setkání vaše známé či kamarády. Buďte chvíli jen sami se sebou, uvidíte, jak to vztahu prospěje!

Schůzky dodají vašemu vztahu jiskru

I když si to možná nyní nemyslíte, a nevidíte důvod, proč se s partnerem vídat ještě mimo domov, pokuste se překonat nespočet otazníků a domluvte si první schůzku. Připomeňte si, co vás na tom dříve lákalo, tak začnete utužovat i přítomnost. Pravidelné randění se totiž na obou partnerech víc než podepíše a to jen v kladném slova smyslu!

 

Náš tip: V létě můžete vztahu dopřát víc než jen společnou chvíli. Vyzkoušejte dobrodružství v podobě sjíždění řeky. V zimě pak naopak můžete vychutnávat sněhové radovánky. Přeci koulovat se můžete i v padesáti :-)