Mužský pohled: Čím nás ženy vytáčejí?

Mužský pohled: Čím nás ženy vytáčejí?

Nakoukněte do mužského světa a myšlení společně s námi. Pánové se nám v našem pravidelném sobotním speciálu neváhají svěřit se spoustou názorů na nás, ženy. A tentokrát si vzali na mušku to, čím je doháníme k šílenství. Aby u vás doma vládly spokojenost a štěstí na všech frontách neváhejte si vzít dnešní rady preventivně k srdci.id-10040366

Karel (44): Jen ne hysterku!

„Ženy jako každej správnej chlap miluju, ale pokud bych si měl vybrat jednu z vlastností, kterou na ženách nesnáším, tak jsou to právě scény, vřískot a vlastně celý ten humbuk pro nic za nic. Ve svém životě jsem měl na hysterky poměrně štěstí, spíše by se ale hodilo říct smůlu. Dlouho jsem s nimi ve výsledku nevydržel, ale dodnes pořád nevím, proč jsem zrovna ty své dvě hysterky Elenu a Patricii nejvíc miloval. I když tyto eskapády zrovna moc dlouhé trvání neměly, vzpomínám na ně často a rád,“ vysvětluje brunet.

 

Josef (35): Nechávejte naše věci bez povšimnutí

„Ať to byla Jana, nebo Kateřina, blondýna či zrzka, každá se s chutí montovala do mých věcí, které jsem za nějakým účelem ponechal na strategickém místě, abych se pro ně zase vrátil a využil je. Nikdy ale k jejich praktickému použití nepřišlo, protože mi je pokaždé s chutí někam uklidily. A já pak pořád něco hledal.“

 

Petr (37): Po svatbě s vámi není k vydržení

„Před svatbou jste všechny jako cumel k pomazlení, ale jakmile zazní svatební zvony a máte nás jisté, najednou je pohádky konec a všechno krásné je v háji. Moje Martina byla báječná, milá, měla nadhled, milovala život a byl jsem si jistý, že i mě. Pár měsíců po svatbě ale došlo ke změně. Ta milá holka prostě byla pryč. Zvesela utrácela moje peníze, prahla po majetku a začala aspirovat na regulérní mrchu. A sex? Tak o tom si můžu nechat jenom zdát,“ svěřuje se nešťastně realitní makléř.

 

Lukáš (32): Jestli něco nesnesu, tak je to negativní manipulace

„Ženská muže buďto napraví, nebo zkazí. Praví jedno moudro a já bych k tomu připsal nebo mu totálně otráví život. Když vidím kamarády, jak s nimi jejich jakože lásky manipulují, je mi z toho špatně. Vydírají je sexem, očkují proti nim děti a dělají všechno proto, aby ony z toho vyšly jako regulérní královny,“ uvádí na pravou míru nezadaný Lukáš, který se do chomoutu prostě ne(po)žene.