Mužský pohled: Co chlap to prostě horňák?

Mužský pohled: Co chlap to prostě horňák?

Koukli jsme chlapům do smýšlení a tady máme verdikt, zda pro ně napěchovaný dekolt opravdu skýtá něco jako soukromý vesmír, který jim nedá spát a musí k němu koulet zraky tak nějak permanentně.  Pojďte se na mrknout spolu s námi! id-100232476

Daniel (35): Prsatá ženská nemá konkurenci!

„Vždycky je lepší pohled na prsatou babu, než na tu, co v těchto sférách vypadá jako chlap. Prsa jsou prostě symboly ženskosti, mateřství a zároveň zdroj chtíče, alespoň z mé strany. Pokud má však daná dotyčná navíc i břicho, tak je to o ničem. Větší zadek nevadí, ale rozteklá pneumatika a žádný pas tento prsatý aspekt opravdu smáznou jako nic,“ tvrdí automechanik.

 

Radim (28): Kouknu i sáhnu si rád, ale jen o tom to není

„Žena mi musí lahodit na všech frontách. Je sice fajn, že bude mít pevný trojky, ale pokud s ní nebude rozumná řeč, tak je to stejně o ničem. Jsem náročný, ale s prsatou hlupinkou, co neumí nic a chce všechno, bych rozhodně nechtěl mít nic společného. Maximálně trochu toho sexu,“ říká na rovinu podnikatel. id-100230333  

 

Luboš (45): O plochou dráhu nemám zájem

„Jakmile kouknu a vidím, že hrudník dotyčné ženy zeje prázdnotou, tak prostě beru roha a mizím. Ženská má být ženská a ne něco jako mužatka. Jsem typický horňák a nic mě nedorazí víc, než přírodní ňadra, která přede mnou tančí, dmou se, přímo si říkají o pohled a já je mám v celé své kráse jenom pro sebe.  Chápu, že je příroda nenadělila všem ženám a je to velká škoda, ale já se těm méně či vůbec (ne)obdařeným prostě vyhýbám."

 

Marek (28): Co je malé, to je milé

„Miluju prsa akorát tak do dlaně. Vím, že touto velikostí oplývají především štíhlé ženy a právě tento typ postavy se mi líbí určitě víc, než prsatá, kyprá a totálně nezpevněná selka. Neznám krásnější pohled, než na dívku v bikinách s drobnými kopečky ženskosti,“ rozplývá se osobní trenér.   Prostě co chlap, to jiný názor. A tak je to rozhodně jenom dobře!