Co jsme našli v prosincovém brandnooze boxu?

Co jsme našli v prosincovém brandnooze boxu?

Ricola Bylinný Originál Již po 75 let připravuje Ricola podle téhož původního receptu bylinné bonbóny. Obsahují směs 13 bylin vypěstovaných ve švýcarských horských oblastech čistě přírodním způsobem, šetrně bez použití chemických prostředků. Rozbalte si nyní tajemstv


Ricola Bylinný Originál

Již po 75 let připravuje Ricola podle téhož původního receptu bylinné bonbóny. Obsahují směs 13 bylin vypěstovaných ve švýcarských horských oblastech čistě přírodním způsobem, šetrně bez použití chemických prostředků. Rozbalte si nyní tajemství chuti a blahodárných účinků švýcarských bylinek ukrytých v původním hranatém tvaru bonbónů. Dnes, jako před 75 lety.  

Rotkäppchen Désalcoolisé Rosé

Rotkäppchen désalcoolisé rosé je alternativa s nádechem bobulového ovoce pro všechny, kteří si chtějí vychutnat šumivý požitek bez alkoholu. Díky zvláště šetrnému dealkoholování přitom zůstává zachována intenzivní ovocná chuť vybraných vín. Rotkäppchen désalcoolisé rosé se tak prezentuje jako bezstarostně lehký požitek s nádechem malin a jahodovou chutí.  

Jupí Horká Švestka se skořicí

Hřejivý tip na chladné dny: Sladké švestky zlehka okořeněné voňavou skořicí v lahodném nápoji...sirup, který si můžete připravit jako horký i studený nápoj, stačí jen zalít vodou. Bez umělých konzervantů, sladidel a barviv.  

MaxiVita Herbal Horký nápoj Echinacea

Echinacea je bylina, která je v lidovém léčitelství ceněna zejména pro její pozitivní vliv na přirozenou obranyschopnost organizmu. Díky její schopnosti podporovat normální funkce horních cest dýchacích je často užívána při prochlazení. Acerola obsahuje přírodní vitamin C, který přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání a pomáhá také chránit organizmus před oxidativním stresem. Baleno v praktických sáčcích, které můžete mít stále při sobě.  

TUC Original

Nedovolte hladu, aby vás omezoval! TUC zpestří společné chvíle zábavy během vánočního času a novoročních párty. Vychutnejte si všechny příchutě a vyz- koušejte je v kombinaci s vínem, pivem, šampaňským nebo nealko nápoji. TUC Original pro začátek od nás a pro další rozjezd Bronson doporučuje také: Sweet Chili, Barbecue nebo Roasted Chicken.  

Carla Čokoška

Čokoška, první čokoláda, kterou namalovaly samy děti! Autory prvních obrázků na Čokošce jsou děti ze základní školy ve Dvoře Králové nad Labem. Na příští čokoládě už ale může být váš obrázek. Stačí ho odeslat prostřednictvím formuláře na webu www.cokoska.cz. Protože je Čokoška určena hlavně dětem, byla její velikost navržena přesně dle doporučení nutričních odborníků. Nadstandardně vysoký podíl kakaové sušiny a dlouhé konšování, dodává čokoládě sametovou hebkost a jemnost, se kterou se rozplývá na jazyku.  

Patifu Delikates

Premiová tofu paštika. Vyniká velmi jemnou konzistencí a výbornou, vyváženou chutí, která připomíná masnou paštiku. Praktické balení v ALU misce lze snadno otevřít a paštiku pohodlně nabírat. Další výhodou paštik PATIFU je dlouhá trvanlivost při teplotě 25°C. Tato trvanlivost je dosažena pouze díky sterilování (tzn. zahřátí výrobku na cca 120°C). Paštiky PATIFU neobsahují žádné konzervanty! Paštiky PATIFU nemusí být v lednici a proto se nabízí jako zdravá svačinka na výlety, do školy či práce, na dovolenou apod.