Co jsme našli v lednovém brandnooze boxu?

Co jsme našli v lednovém brandnooze boxu?


Alpro Mandlový nápoj Neslazený

Vychutnejte si přírodní chuť lahodných mandlí. Lehce opražené mandle ze Středozemí a voda jsou základními ingrediencemi našeho mandlového nápoje. Je perfektní s cereáliemi, v kávě a čaji, v koktejlech a smoothies, ale senzační je i sklenice samotného nápoje. Ochutnejte nyní na trhu nově i neslazenou variantu mandlového nápoje Alpro  

Racio Mini Rolky

RACIO přichází s novou řadou suchých pufovaných chlebíčků – Mini rolkami. Jsou z jedinečných surovin, mají maximálně praktické balení, šikovnou velikost, chutnají skvěle a navíc jsou bezlepkové! První novinkou z této řady jsou rýžové chlebíčky s chia semínky, oblíbenou superpotravinou, kterou znali již dávní Aztékové. Mini rolky zaujmou všechny, kteří mají rádi po ruce praktickou, dobrou a zdravou svačinku.  

Penam Low carb krekry

Poznáváte se ve větě: mám na něco chuť? Často neodoláte, dáte si cokoliv, co je po ruce a za chvíli vás přepadnou výčitky? Od této chvíle je s pocity viny konec! Řada Fit den od Penamu přichází na trh s úžasnou novinkou s názvem Low carb krekry. Jejich základem je receptura bílkovinového Večerního chlebíku. Mají vysoký obsah bílkovin, málo sacharidů a hodně vlákniny. Můžete je chroupat kdykoliv a kdekoliv. Možná byste čekali znovu uzavíratelný obal, ale uvidíte, že opravdu není třeba : -)  

Emco Digestive Ovesné

Emco Digestive jsou jemné a křehké sušenky vyrobené z celozrnné ovesné a pšeničné mouky s vlákninou z čekanky. Díky této kombinaci dosahují o 30 % více vlákniny ve srovnání s jinými druhy sušenek. Stejně jako ostatní výrobky Emco neobsahují palmový tuk, který je nahrazen panenským řepkovým olejem s nízkým obsahem nasycených mastných kyselin. Sušenky jsou vyrobeny bez umělých barviv a konzervantů. Dobrou chuť.  

Mattoni Granátové jablko

Mattoni granátové jablko je součástí řady ochucených minerálních vod, která se představuje v novém atraktivním balení s vylepšenou recepturou. Vzhledem ke stále rostoucímu zájmu o zdravý životní styl a nižší spotřebu cukru v pití a jídle u většiny spotřebitelů je vylepšená Mattoni vyrobena podle osvěžující receptury s vyšším obsahem ovocné šťávy. Kde je chuť, tam je Mattoni.  

Spak GOURMET KETCHUP BEZ CUKRU

NÁŠ NEJLEPŠÍ KETCHUP BEZ PŘÍDAVKU CUKRU Udělejte něco pro své zdraví...i při dietce si pochutnáte : -) Vyvážená chuť rajčat vyzrálých pod jižním slun- cem a obsahuje o 60% méně kalorií. Na hranolky, steaky a párečky! - 100% kvalitních italských rajčat - bez konzervantů - vhodný pro bezlepkovou dietu  

Fine Gusto Krůtí maso

Krůtí maso jsme zvolili nejen proto, že vývoj krůt nelze ovlivnit steroidy a jinými hormonálními prostředky ale hlavně proto, že se jedná o velmi dietní maso. K sušení používáme pouze prsní řízky. Jemně nasolené plátky krůtího silné 4 mm, sušené po dobu několika hodin si zachovávají chuť opravdového masa. Nasušené plátky následně ručně krájíme na velikost, která padne do ruky všem. Prvotřídní surovinu získáváme z vybraných malochovů. Poznejte jak chutná opravdové maso. Složení: maso, sůl. Výrobek neobsahuje lepek.  

Vitana Paprika Sladká

Nejprodávanější sladká paprika na českém trhu nyní ve vylepšeném obalu. Na kvalitě koření nám opravdu záleží. Chceme, aby si naše koření co nejdéle uchovalo svoji chuť a aroma, proto přicházíme na trh s novými, znovu uzavíratelnými sáčky. Koření Vitana už tak nemusíte rolovat, nebo uzavírat kolíčkem či gumičkou. Stačí ho pohodlně zavřít. Nové zavírání na principu suchého zipu je vyvinuté speciálně pro tento typ produktů. Navíc je koření Vitana i v novém designu. Zaměřilijsmesehlavněnalepší čitelnost názvů, takže se Vám bude Vaše oblíbené koření lépe hledat na regále.  

Mentos CHOCO čokoláda, karamel, máta

Podlehněte novému Mentos Choco Mint, jedinečnému spojení karamelu, čokolády a máty, které probudí Vaše chuťové smysly v neočekávaný zážitek. www.mentos.cz www.facebook.com/mentos