Jak si užít sex, když jste lenivá?

Jak si užít sex, když jste lenivá?

Máte chuť na divoký sex s partnerem, ale chybí vám energie? Nepropadejte panice, sex si můžete užít, i když jste unavená. Jak? Vyzkoušejte líný sex! V souvislosti se sexem nás často napadá jediné slovo – námaha! Práce, vaření, úklid, starost o děti. Po dni plném vyčerpání vás pak v posteli čeká roztoužený partner. Chuť na sex byste i měla, ale ta únava. Přitom chvilka něhy by vás přivedla na lepší myšlenky a ukolébala k sladkému spánku.  V této chvíli stojí za to vyzkoušet tzv. líný sex. Jak jej provozovat? A bude vás to bavit?

Co je to líný sex?

S konceptem líného sexu přišli francouzští sexuální terapeuti. A co že to vlastně je? Je to zkrátka sex, který je provozován s co nejmenší námahou a přitom s požitkem tak silným, jako byste si užívala při klasickém sexu. Během líného sexu se dokážete pořádně uvolnit a dokonale se poddat vzrušení. A jaké triky byste při něm měli vyzkoušet?

 

Přípravy

Holení nebo výběr sexy prádélka. Přípravy na sex nám ubírají čas i energii. Při líném sexu nic z toho dělat nemusíte! Pokud berete antikoncepci, žádnou přípravu vlastně ani nepotřebujete. Pokud používáte kondomy, připravte si je na noční stolek, stejně jako lubrikant a případně další sexuální pomůcky. Nechcete přeci později ztrácet čas jejich hledáním.

 

Předehra

Ženy často potřebují před samotným aktem předehru. Nažhavit se společnými doteky a polibky, navodit správnou atmosféru a touhu jeden po druhém. V líném sexu se však nemůžete namáhat! Proto nechte partnera, ať vás svlékne sám. Hlavně pomalu, kousek oblečení po kousku. Zvýší se mezi vámi sexuální energie a navíc se vám dostane tolik žádané předehry. Pokud přece jen toužíte po delší předehře, než je jen svlékání, zkuste použít vibrátor. Ten může řídit partner a vy si budete užívat, bez sebemenší námahy.

 

Hurá na to!

A pak už zbývá samotný sex. Samozřejmě, že i při samotném aktu necháte všechnu dřinu na muži! Zapomeňte na kamasútru a krkolomné polohy! Položte se na záda a oddejte se tempu partnera.

Nyní jste v jeho rukou a je jen na něm, jak dlouho sex bude trvat! V závěru můžete třeba zvednout nohy, aby do vás partner více pronikal. Pokud vám to však nebude působit až příliš námahy!

A co vy? Když jste unavená, byla byste v sexu líná, nebo byste ho raději odmítla? A myslíte, že by se dalo lenošit třeba i u orálního sexu?