Jak si udržet figuru, nedržet nesmyslné diety a přitom zůstat štíhlá?

Jak si udržet figuru, nedržet nesmyslné diety a přitom zůstat štíhlá?

Taky si pořád říkáte, jak to asi dělají ty ženy, které nemusí držet diety a přitom to vypadá, že je tomu právě naopak? Odhalili jsme tajemství štíhlé postavy, které se vyplatí vzít na milost.
Tak se inspirujte.  


Stravování musí mít řád

Zapomínáte na snídaní a tak zase večeříte dvakrát? Tento zlozvyk si zakažte. Naopak snídejte, obědvejte, večeřte a mezitím poctivě svačte. Vaše tělo bude vědět, že brzy dostane další nášup a nebude si ukládat tukové zásoby.

Zamilujte si zdravé jídlo

Myslíte si, že zdravé pokrmy musí být vyloženě chuťově nedobré? Ale vůbec ne. K obědu si připravte lososa na oliváči a k tomu se zakousněte do kuskusu, nadchne vás polévka hokkaido s upraženými krevetami, krůtí špízy prokládány  zeleninu s jasmínovou rýží a v tomto stylu můžete pokračovat směle dál. Boží jsou také luštěninová pomazánka, hummus, nebo třeba salát z červené čočky. Kromě skvělé chuti navíc získáte hromadu cenných živin, které jsou klíčové pro náš organismus.

Choďte spát ve stejnou dobu

Nemá smysl ponocovat a pak se okrádat o energii, kterou budete mít potřebu dohnat různými nezdravými povzbuzovadly jako jsou přeslazené energy drinky, čokoládové tyčinky, bagety z benzinky, nebo sladké limonády. Jasně, bude vám bezprostředně po jejich konzumaci skvěle, akorát to díky tzv. jednoduchým cukrům nebude trvat dlouho a vy budete mít nejenom hlad, ale vaše výkonnost upadne.

Pijte tak akorát

Jasně, čtěte o tom snad úplně všude, avšak opravdu tato triviální rada funguje na jedničku. Nejenom že ošálíte žaludek a nebude vám tolik kručet hlady, ale navíc prokážete organismu víc než báječnou službu. Je ale důležité pít zdravě, a to znamená nic průmyslového a nejlépe zcela čistou vodu bez bublinek, chemických barviv, sladidel a cukru. Žádná štíhlá žena nepije denně litry sladkých limonád. Báječné jsou také čaje s trochou medu, ovocné či zeleninové freshe, nebo tolik oblíbené koktejly s ovocem a rostlinným mlékem.

Mějte se ráda

Každý hned mávne rukou a řekne: u mě je to v pořádku, já se mám ráda. Ale mnohé životní události a postoje k nám samým ukazují přesný opak. Pokud se přejídáme, nebo trýzníme hlady, možná za to může i fakt, že se nějakým způsobem za něco trestáme. Proto se vážně sama sebe zeptejte, jak na tom skutečně jste. Druhým můžete nalhávat všechno, ale sama sobě absolutně nic.