Když chcete jen sex a nic víc. Co vám hrozí?

Když chcete jen sex a nic víc. Co vám hrozí?

Máte choutky si tak trochu nezávazně vrznout s tím sexy chlapíkem, co vás propaluje pohledem už nějaký ten pátek? Láká vás pro trochu toho sexu, protože nic víc od něj aktuálně nepotřebujete, prostě si vystačíte spokojeně single?  Pokud cítíte silné toužebné volání a chcete mu podlehnout, tak musíte počítat s těmito nástrahami.


Mít tzv. kamaráda na sex je v dnešní době celkem fenomén. Užijete si, mávnete si na rozloučenou a do doby, než si pro vás přijde chtíč, si děláte, co chcete, aniž byste tomu druhému skládali účty a vysvětlovali to či ono. Jenomže.

Ach ty zrádné city

Mít sex jenom tak bez toho, aniž by jeden z vás ztratil hlavu, není až tak úplně snadná disciplína. A vesměs se může stát, že vás láska klepne přes prsty v neméně vhodnou dobu a jeden z vás bude naprosto ztracen. Ten, kdo půjde do postele s rozjitřenými emocemi, je v nevýhodě, protože váš protějšek nad vámi bude mít moc. Byť o tom třeba daný dotyčný nemusí absolutně vědět. Pánové jsou v tomto směru ve výhodě, celkem úspěšně se jim daří oddělit sex a lásku. A tak si klidně vrznou jednou, dvakrát i třikrát a na obláčku zvaném láska lítat nemusí. Zato my, ženy, sedáme na lep lásce tak nějak často a rády.

Žárlivost

Vesměs jde ruku v ruce s láskyplnými city. Říká se totiž, že ten kdo miluje, tak zároveň i rozumně žárlí. Někteří by to možná spíše klasifikovali jako nedůvěru. Každopádně, pokud se domluvíte, že každý si může dělat, co chce, a mít sex s kým chce, tak riskujete fakt, že vám to brzy může začít vadit. Jakmile se objeví u vás, nebo u vašeho partnera, vykličkujte z této sexuální romance. Někdo z vás totiž zatoužil po něčem navíc, na čem jste se nedomluvili.

Nejsem jen prázdná schránka, když chci pouze sex?

Nemáte zájem o nic jiného, než o pár těch slastných přírazů? Ptáte se sama sebe, že asi musíte být chladná jako led, když nestojíte o lásku, partnerství, nebo snad o rodinu? Tyhle myšlenky vypusťte. Jsou vám akorát tak k ničemu. Každý z nás by si měl jít za tím a žít tak, jak to vyhovuje především jemu. Vaše máti by vám asi dala kázání, že se to nedělá a cosi kdesi. Ale věřte tomu, že přesně tohle se dělá. Spíše se ale mějte na pozoru v tom, že jsou mezi námi děvčaty i takoví koumáci, kteří se rádi pochlubí na pivku a sdělí jeden druhému, že právě vy s tím neděláte štráchy. V tomto případě by vaše pověst mohla bít na poplach.