Tamara (33): Miluju dva muže zároveň!

Tamara (33): Miluju dva muže zároveň!

Jsem vdaná, a přesto mé srdce obývají dva mužští. Miluju nejenom svého manžela, ale i svého milence. Jeden je jako voda a druhý jako oheň. I takový příběh ale umí napsat sám život. 


 

S Petrem se známe už od vysokoškolských studií. Vždycky jsme si rozuměli naprosto ve všem, vynikal inteligencí, na všechno znal odpověď a hlavně mi byl v ledasčem inspirací. Prostě jsem zkrátka a dobře věděla, že s tímto mužským po boku bude život naprosto takový, jaký jsem si vždycky přestavovalo. V mnoha směrech jsem byla dlouho spokojená a vlastně mi nechybělo absolutně vůbec nic. Jenomže pak mi začaly chybět emoce a zcela obyčejný zájem muže. Petr mě miloval jako nikdo na světě, a já jeho, ale v tomto směru, a i v tom milostném jsem strádala. Jinak bych ale rozhodně neměnila. A tak jsem si náhodou našla milence.

Dominik je opakem Petra. Je to požitkář, žije na maximum a dalekou budoucnost dvakrát neřeší. Emoce a city dává najevo jakoby se nechumelilo, směje se od ráno do večera a sex s ním je pohádka, o které se mi ani nesnilo. Pokaždé se mé obavy v jeho přítomnosti rozpustí jako pára nad hrncem, dokáže povzbudit, utěšit a hlavně dát ženě pocit, že je chtěná a milovaná. Můj manžel v tomhle nikdy moc nevynikal, zato měl ale jiné kvality, na které nedám dopustit. Nikdy bych tomu nechtěla věřit, ale dnes už vím, že žena muže zbožňovat dva muže zároveň a každého pro něco jiného. Díky Petrovi a Dominikovi jsem šťastná na všech frontách, avšak někdy mě tíží výčitky a černé svědomí, protože můj drahý o existenci milence nemá ani páru. Spokojeně dře na svém podnikání, domů nosí nádherné peníze, umí se postarat, pro mě by udělal snad cokoliv a je na něj spolehnutí.

"Abych to byla zcela já a šťastná, potřebuji oba dva. Vím moc dobře, že to není správné a ani spravedlivé. Ale nemohu si pomoct. Jsou chvíle, kdybych si za tohle všechno nafackovala, ale pak si zase uvědomím, jak je mi s nimi krásně, a vím, že nemohu změnit absolutně a vůbec nic," svěřuje se brunetka.