Co dopřát mužům, aby po vás toužili?

Co dopřát mužům, aby po vás toužili?

Určitě o tom alespoň jednou v životě uvažovala každá z nás. Jak se k mužům chovat, abychom jim dopřáli pocit plnohodnotnosti, ale zároveň, aby z nás byli úplně paf. Ve skutečnosti stačí pár základních pravidel a máte vyhráno.Najít toho pravého není jednoduché.

Když se ale zaměříte na své chování, možná budete překvapená, jak to s muži zamává.


 

Dopřejte jim pocit, že jsou skuteční muži

Opravdu je to jádro pudla! Všichni hledají tu pravou a všechny hledají toho pravého. V základu však úplně postačí, pokud ženy mužům dají najevo, že jsou pro ně skutečnými muži. Žádné shazování, snižování jejich názorů, nebo snaha je v čemkoliv předčít. Pak vás muži totiž moc rádi mít nebudou.

Dejte jim část nejistoty

Kdykoliv jsou si ti naši lovci víc než sebejistí, že kořist uloví, přestanou mít o ni zájem. Dřív nebo později tomu tak bohužel je. Ve chvíli kdy však znejistí a budete je udržovat ve stálém napětí a v pocitu, že vás musí i po letech určitým způsobem dobývat, pak je budete mít jisté.

Hledejte společné koníčky a zkušenosti

Když je vám sedmnáct, určitě si budete partnera vybírat jinak, než ve třiceti. Spadáte-li do té druhé skupiny, zkuste se dívat i na to, jaké věci si váš protějšek prožil, co má za sebou a jaké koníčky ho baví. Když totiž potkáte někoho, kdo si prošel podobnou životní cestou, budete si rozumět o to víc.

Buďte empatická

Muži chtějí být muži. Zároveň ale touží po tom, abyste vnímala, jak se zrovna cítí. Abyste věděla, co je rozčílí, co uklidní, abyste je opravdu dobře znala.

Vyvažujte

Rozkvetlé poupátko, které je potřeba pořád zachraňovat dnešní muži už nechtějí. Chtějí ženu, která umí být milá, ale také takovou, která si umí stát za svým. Všeho s mírou a rovnováhou a budete mít doma toho nejšťastnějšího chlapa na světě.