Vyhrajte voucher na nákup v Erste Optik

Vyhrajte voucher na nákup v Erste Optik

ERSTE OPTIK
Nejprve se zamyslete. Co konkrétně od svých brýlí očekáváte?Jaká skla a dioptrie potřebujete?
A jaké obroučky Vám sednou?
​Anebo to nedělejte. Navštivte Erste Optik, kde Vás uvítají lidé,pro které je potěšením to vyřešit za Vás. To vše nad šálkem kávy a v prostředí, kde se budete cítit příjemně a uvolněně.


 

Brýle nosíme už přes 700 let – dioptrické i sluneční!

Věděli jste, že skleněná čočka, která byla jednou z prvních podob dnešních dioptrických brýlí, vznikla už ve 13. století? V té době byly brýle výsadou především hodně bohatých a vzdělaných lidí, což už dnes naštěstí neplatí. Přijďte si vybrat kvalitní brýle do luxusní prodejny Erste Optik na pražském Smíchově a poznejte přednosti brýlí Mykita, TagHeuer, Max Mara a dalších nadčasových značek. 

Brýle na míru!
Zatímco dnes pečujeme osvé oči módními brýlemi, dříve si lidé vypomáhali korekčními pomůckami, které měly podobu koule naplněné vodou. Dbejte na své zdraví a udržte si zrak stylově! Mykita, jedna z mnoha značek luxusní prodejnyErste Optik, nabízí originální a stylové kousky vhodné do města i na pláž. Nechte si poradit od odborníků, kteří vyberou ty pravé brýle přímo pro vás. Nechte se hýčkatVěděli jste, že první zhoršení zraku vnímá většina lidí převážně za šera? Problémy se zrakem jsou bezesporu záležitostí, která lidstvo provází od nepaměti.V dnešní době už jsme naštěstí při dostatečné péči schopni podchytit problémy se zrakem včas. Nechte si změřit zrak ihned, jak ucítíte i drobnou změnu. Po zjištění jakékoliv dioptrické hodnoty se o vás postará vyškolený personál, který pomůže s výběrem správných typů skel i brýlí. Vybírejte z designových kousků značky Mykita, nejširšího sortimentu TagHeuer brýlí a modelů L-type v České republice a dalších elegantních značek.

Soutěžte o slevový voucher v hodnotě 5 000 Kč a 3 000 Kč do luxusní optiky v centru Prahy!

Nápovědu a také více informací najdete na www.ersteoptik.cz

 

Výherce:
S. Sláma