Dokonalý dekolt díky zpevňujícímu krému Le Chaton

Dokonalý dekolt díky zpevňujícímu krému Le Chaton

Zpevňující krém na dekoltJemný krém s vůní růže damašské, s vysokým obsahem unikátních přírodních extraktů a kozího másla zajišťuje nový impuls pro obnovu harmonie pokožky
a zpomaluje stárnutí. Při pravidelném používání budete mít pokožku sametově hebkou, zklidněnou a zpevněnou. Vhodný pro všechny typy pokožky a k prevenci strií!


Le Chaton Exclusive: Zpevňující krém na dekolt

 

Jak působí?

 • Tento unikátní „retro“ a přitom „cool“ krém je výjimečný nejen vysokým obsahem kozího másla
  a kompozicí bylin s antioxidační a kolagen stimulující aktivitou, ale také velmi jemným složením bez obsahu tradičních chemických konzervačních látek. Přidaný vitamín E a zinek podporují pozitivní dermatologické účinky této emulze na pokožku všech typů. Obsahuje vysoký podíl kozího másla,
  které je od dob královny Kleopatry používáno k zjemnění a zklidnění pokožky.

 • Chmel je bohatý na flavonoidy, esenciální oleje, pryskyřice, taniny a také minerály a organické kyseliny. Výluhy ze šištic mají sedativní účinky. Díky obsaženým hořkým látkám má také antioxidační charakter.

 • Rozmarýn je známý hlavně pro svůj obsah esenciálního vonného oleje a jeho použití v kuchyni. Obsahuje také silně antioxidační flavonoidy a fenolické sloučeniny včetně kyseliny rozmarýnové a terpenoidy.

 • Vilín/Hamamelis je původem ze severní Ameriky, kde byl tradičně používán Indiány vnitřně i zevně proti zánětům různého druhu. Je bohatý na taniny, esenciální oleje a flavonoidy díky kterým navíc působí jako antioxidant.

 • Šalvěj je bohatá na obsah esenciálního oleje, antioxidačních flavonoidů a fenolických kyselina dalších látek například podobných estrogenům.

 • Přeslička je bohatá na minerály-především křemík a draslík a obsahuje také saponiny, flavonoidy
  a alkaloidy. Má astringentní účinky, regeneruje tkáně a redukuje opuchy.

 • Extrakt z kůry citrónu obsahuje esenciální olej, flavonoidy, pektin a také přírodní pigmenty a vitamín
  C-silný antioxidant a také kofaktor při syntéze kolagenu.

 • Centella asijská roste nejen v Asii, ale i jižní Americe a Africe. Je významná díky obsahu triterpenových saponinů, geninů esenciálních olejů, flavonoidů, fytosterolů, taninů a dalších látek přítomných ve stopových množstvích-aminokyselin, mastných kyselin, sacharidů, praskyřice, pektinu, minerálních solí
  a alkaloidů.

 

Několik vědeckých studií potvrzuje pomoc při hojení ran. Jeden z primárních mechanizmů účinku je schopnost stimulace produkce kolagenu-I. Asiaticoside, saponin extrahovaný z Centelly asiatica, je pravděpodobně zodpovědný za tyto účinky především v oblasti hojení ran-zvýšení obsahu kolagenu a lepší epitelizaci buněk. Navíc byla prokázána i její antioxidační aktivita.

 • Pupeny borovice obsahují především esenciální oleje, flavonoidy, pryskyřice a vitamín C.
  Je to opět silný antioxidant.

 • Růžový vonný olej z růže damašské je jedním z nejpověstnějších, nejvíce ceněných, ale také nejdražších olejů na světě. Růžový olej je vůbec nejuniverzálnějším “ženským” olejem. Růže je spojována s ženstvím od pradávna a vyjadřuje jeho nejhlubší podstatu. Harmonizuje ženské orgány a působí jako poměrně silné afrodiziakum. Povzbuzuje životní radost a udržuje pozitivní náladu. Odstraňuje napětí, stres
  a nespavost a zmírňuje strach. Dokáže navodit silný pocit štěstí. V aromaterapii podporuje ženskou sebevědomou krásu a simuluje ochranou mateřskou náruči. Je vhodná pro každou pleť, zejména pro citlivou a náročnou. Růžový olej pomůže revitalizovat popraskanou pleť a zjemnit drobné červené žilky. Už od nepaměti je růže symbolem krásy, je to osvědčený pomocník v boji proti stárnutí.

 

 

Krém zakoupíte na eshopu www.kosmetikacapri.cz za cenu 830 Kč o 15g a za 1 830 Kč o balení 50g.