Vyzkoušejte s námi sílu konopí! Nyní můžete vyhrát skvělý kosmetický přípravek od české značky Annabis

Vyzkoušejte s námi sílu konopí! Nyní můžete vyhrát skvělý kosmetický přípravek od české značky Annabis

Dopřejte své pleti konopný olej a stárněte s grácií

Již od okamžiku, kdy člověk spatří světlo světa, začíná jeho pokožka stárnout. Jde o neúprosný proces, který nelze zastavit. S rostoucím věkem navíc pokožka ztrácí schopnost regenerace.
Do kožních buněk proniká méně kyslíku, proto pokožce ubývá hydratace, síla a pružnost. Jak rychle se do nás zakousne zub času, je zcela individuální. Ale dobrou zprávou je, že jej můžeme zmírnit. Stačí dbát na zdravou stravu, nevycházet ven bez sluneční ochrany a dopřávat své pokožce náležitou péči.


 

 

Kolem čtyřicátého roku zjistíte, že pokožka pomalu ztrácí na elasticitě a umění udržet si hydrataci. Buňky se unavují a stále pomaleji přijímají živiny. Pokožka je chtě nechtě náročnější a vyžaduje více pozornosti. Dopřejte si kvalitní krém, který nabije pleť bohatou dávkou hydratace. Přírodní omlazující pleťový krém Cremcann Hyaluron napomáhá přirozenou cestou obnovit objem pleti a tím viditelně vyhlazuje vrásky. Cremcann Hyaluron obsahuje jedinečnou kombinaci 3 typů kyseliny hyaluronové, jednu nízkomolekulární HA a dvě vysokomolekulární HA. Kyselina hyaluronová se vyznačuje regeneračním účinkem a stimulací tvorby nových kožních buněk. Výsledkem je nezbytná hydratace a hned za ní pružnost, pevnost a hladký, mladistvý povrch pleti.

 

E-shop: www.annabis.cz   nebo žádejte ve Vaší lékárně

FB: https://www.facebook.com/annabis.cz/

 

Staňte se členem klubu Annabis

Registrujte se do klubu Annabis a získejte na každý Váš nákup slevu 15 %.

Více na http://www.lecivekonopi.cz/stante-se-clenem-klubu-annabis/

 

Tři výherci se nyní mohou těšit na konopný pleťový krém :-)

 

 

Výherci jsou:
D. Čápová, M. Šormová, O. Plichtová