Vyzkoušejte nové lekce ve fitkách Olgy Šípkové. Navíc můžete hrát o permici

Vyzkoušejte nové lekce ve fitkách Olgy Šípkové. Navíc můžete hrát o permici


 

Street Dance obsahuje základy tanečních stylů jako je house dance, Hip Hop nebo Dancehall. Při téhle hodině se  nejen že zapotíte ale budete se i náramně bavit a naučíte se skvělé taneční prvky. V každé hodině si ukážeme pár tanečních kroků ze kterých pak vykouzlíme krátkou choreografii.  Zvaní jsou jak starší tak i mladší nadšenci pro tanec a hudbu. 

TRX workout – Cvičení na závěsném systému TRX do rytmů skvělé hudby. Zaměříme se na správné provedení cviků, procvičíme celé tělo a spálíme spoustu kalorií. Lekce je určená pro začátečníky a mírně pokročilé

Těšit se můžete na nového lektora. Štěpán Ruszkowski se tanci věnuje od 14 let a v 19 letech se přestěhoval do Prahy a začal tančit v taneční skupině F.J. Unit Filipa Jankoviče. Zároveň obsolvoval IQ pohybovou akademii, kde si zdokonalil své znalosti Funkčního cvičení.

 

Navíc do konce roku pro vás otevřou novou část posilovny o dalších 615m2, kde najdete Cross Gym, Heavy weight gym, atletickou dráhu. Na dalších 300 m2 bude aréna bojových sportů. Můžete se těšit i na MMA klec, boxerský ring, místa pro individuální tréningy bojových sportů, boxu, K-1, MMA. Celkově tedy budou mít nových 915m2 a spolu se stávající posilovnou to bude více něž 1500m2.

O dalších podrobnostech vás budeme informovat. Sledujte stránky www.sipkova.cz

 

Nyní se jeden z vás mohou těšit na permici do vybraného fitka.

Stačí pouze správně odpovědět na otázku!

 

Výherce: H. Ivanová