Podzimní sklizeň jako účinné řešení problémů s močovými cestami

Podzimní sklizeň jako účinné řešení problémů s močovými cestami

Ačkoliv podzim vybízí ke zklidnění a odpočinku, sychravé počasí a znečištěné životní prostředí si spíše zahrávají s naším zdravím. Příroda se naštěstí předpřipravila a přináší nám plody a v nich přírodní látky, které podporují hojivé schopnosti našeho těla. Nemusíme chodit daleko, stačí zahrádka s jablečnými stromy a objevení síly monosacharidu D-manosy. Vytěžte z podzimní sklizně maximum, a to nejen v tomto ročním období, ale kdykoli si tělo zažádá.


 

Je doba sklizně. Dny se zkracují, hřejivého sluníčka ubývá a příroda dává ty nejkrásnější plody jabloní a hrušní. Příroda se připravuje ke spánku. Přicházejí podzimní měsíce, které přinášejí nepříznivé podmínky pro náš organismus. V souvislosti s tím jsou častým problémem také infekce močových cest. Abychom zabránili vzniku těchto problémů a drželi své tělo v harmonii, je potřeba vyvarovat se přemnožení bakterií v močových cestách.

Prevence je cesta k přirozené rovnováze

Důležitá je však co nejšetrnější prevence. Základem jsou správné hygienické návyky, ale také dostatečný pitný režim. Aby se bakterie přirozeně odplavovaly z těla ven, doporučuje se vypít denně osm sklenic čisté vody. Naše tělo je od přírody uzpůsobeno k tomu, aby dokázalo s problémy s močovými cestami bojovat samo, my ho ale můžeme v této snaze šetrně podpořit také vhodnými doplňky stravy, v nichž jsou obsažené přírodní látky jako například D-manosa.

Mocný šestiúhelník

D-manosu znaly již naše babičky z období podzimní sklizně. Jedná se totiž o monosacharid, který je obsažen v kvasných produktech, jablkách a hruškách. Má vlastnosti, které jej od ostatních cukrů odlišují – naše tělo jej totiž netráví, ale pouze vylučuje do moči. Aby však D-manosa přinesla tělu kýženou podporu, museli bychom zkonzumovat asi osm kilo jablek nebo hrušek. Hojivou sílu těla ale můžete podpořit praktičtější cestou – sáhnout po doplňcích stravy na přírodní bázi, jež tento monosacharid obsahují (např. sáčky Uroval Manosa).

Řešení z přírody

Uroval Manosa využívá šetrné přírody. Obsahuje sáčky s práškem pro přípravu nápoje s vysokou dávkou organického monosacharidu D-manosy. Je určený pro dlouhodobou a tělu přirozenou podporu, a to dospělých, dětí od 3 let, těhotných a kojících žen. Složení tohoto přípravku pochází z přírody a je považováno za bezpečné.

 

Více informací na www.uroval.cz