Soutěž o dva skvělé produkty od české značky Annabis

Soutěž o dva skvělé produkty od české značky Annabis

Vyhrajte přírodní pleťový krém jak pro sebe tak i pro Vaši polovičku


 

Konopí „Zelené zlato, které regeneruje a má omlazující účinky. Konopné kosmetiky není třeba se bát, dokáže
s pokožkou doslova zázraky. Pomáhá předcházet akné a odbourávat projevy různých kožních onemocnění.
A zatímco se v lékařství využívá list a květ, v kosmetice jsou to semínka. Z těch se lisováním za studena vyrábí konopný olej, který obsahuje omega-6 a omega-3 kyseliny v ideálním poměru 3:1 „Je jedním z nejcennějších olejů rostlinného původu. Obsahuje až 80 % nenasycených mastných kyselin, které si naše tělo nedokáže vyrábět samo, ale jsou velmi důležité pro správnou funkci pokožky.

V kosmetice jsou vlastnosti konopného oleje nedocenitelné, především co se týká regenerace. Konopný olej zlepšuje celkovou kvalitu pleti, hydratuje, dobře se vstřebává. Navíc je hypoalergenní a vhodný pro všechny typy pleti. Neucpává póry a pomáhá předcházet vzniku akné. Navíc je vhodný jako doplňková péče při kožních onemocnění jako ekzém, lupénka, nebo různé formy dermatitidy.

 

CREMCANN Q10

Přírodní regenerační pleťový krém aktivně potlačuje projevy stárnutí a únavy, pokožka je svěží, mladistvá a plná energie. Pleťový krém Cremcann Q10 s vysokým obsahem nenasycených mastných kyselin Omega 3-6
v unikátní kombinaci s koenzymem Q10 a účinnými rostlinnými extrakty pokožku výrazně vyživuje, podporuje přirozenou funkci pokožky. Díky Q10 je pleť pružná, vypnutá, svěží. Při pravidelném používání napomáhá proti vzniku vrásek a udržuje mladistvý vhled.

 

 

CREMCANN Q10 MEN

Přírodní regenerační pleťový krém s koenzymem Q10 pro muže respektuje specifika mužské pokožky.

Nenasycené mastné kyseliny Omega 3-6 v kombinaci s koenzymem Q10 a účinnými přírodními rostlinnými extrakty pokožku výrazně vyživují, podporují přirozenou regeneraci, mírní nežádoucí zarudnutí, podráždění po holení. Díky koenzymu Q10 je pokožka pružná, vypnutá, svěží. Při pravidelném používání působí proti vzniku vrásek a udržuje mladiství vzhled. Krém je vhodný pro všechny typy pleti, včetně citlivé. Při pravidelném používání je pleť je pružnější, pevnější, působí svěže.

 

E-shop: www.annabis.cz   nebo žádejte ve Vaší lékárně

FB: https://www.facebook.com/annabis.cz/

 

Staňte se členem klubu Annabis

Registrujte se do klubu Annabis a získejte na každý Váš nákup slevu 15 %.
Registrace zde: https://www.annabis.cz//muj-ucet/

 

Správnou odpověď naleznete na www.annabis.cz

 

 Výherci jsou: J. Šturmová, A. Kropáčková