Přivítejte jaro ve formě a zasoutěžte si o dárkové balíčky s výběrem tyčinek značky FIT

Přivítejte jaro ve formě a zasoutěžte si o dárkové balíčky s výběrem tyčinek značky FIT


 

Jaro je konečně tady! Krásné počasí nás nabíjí pozitivní energií a my se chceme cítit ve formě a fit. Pomůže nám s tím aktivní pohyb a vyvážená strava. Ta by měla být složena z kvalitních a čerstvých surovin a být především pestrá. Zapomenout byste také měli na klasické cukrovinky, které představují jen prázdné kalorie bez dlouhodobější energetické hodnoty. Zkuste je nahradit zdravější variantou – v podobě müsli tyčinek Fit od českého výrobce ÚSOVSKO FOOD Klopina. V nabídce je široká paleta nejrůznějších příchutí, k jarnímu období se skvěle hodí ty ovocné. Připraveny jsou varianty pro milovníky klasiky i exotiky.

  

A proč bychom si müsli tyčinky měli pravidelně dopřávat? Jejich základem jsou pečlivě zvolené suroviny – ovesné a pšeničné vločky, extrudovaná kukuřice, sušené ovoce, semínka a oříšky. Mají vysoký obsah vlákniny, která je pro správné fungování lidského organismu nezbytná. Jsou i dobrým zdrojem vitamínů a minerálů. Ochutnat jej můžete ve variantě bez polevy či s jogurtovou nebo kakaovou polevou.

  

 

Tyčinky jsou sladké, chutné a výživné, mají dostatečný obsah energeticky účinných živin. Jsou tak vynikající svačinou pro malé i velké. Díky praktickému balení jsou vždy snadno po ruce – jako energetický náboj na výletě, při sportu, v práci nebo na cestách. Nyní je můžete vyzkoušet i vy, pokud se vám podaří najít správnou odpověď na soutěžní otázku a mít štěstí v jarní soutěži.

 

 

Na tři výherce čeká balení mixu tyčinek!

Nápovědu a další informace naleznete na www.tycinkafit.cz.

 

 

 

 

 

 

Výherce:
R. Haganová, L. Šír, Z. Jonášová