Průlom v estetické medicíně - 100% přírodní metoda pro vyhlazování vrásek

Průlom v estetické medicíně - 100% přírodní metoda pro vyhlazování vrásek

Klinika GHC Praha uvádí jako první na český trh přelomovou novinku v estetické a korektivní dermatologii. Jedná se o 100% přírodní gelové výplně Algeness, které jsou biokompatibilní
a biologicky rozložitelné na bázi agaru. Ve světě si tento typ anti-agingového lékařského ošetření získal díky svému okamžitému efektu řadu příznivců.


 

Trendy a inovace v korektivní dermatologii

Klinika GHC Praha je největší a nejkomplexnější soukromé zdravotnické zařízení v České republice
s dlouholetou tradicí. Svým klientům poskytuje širokou diagnostickou a léčebně preventivní péči na vysoké úrovni. Jedinou školitelkou metody Algeness v České republice je MUDr. Jana Eftimovská, lékařka estetické medicíny na Klinice GHC Praha.

“Český trh velmi rychle reaguje na nejmodernější estetické postupy a jsem ráda, že mohu klientům nabídnout přelomové přírodní protistárnoucí řešení pro redukci vrásek a drobných nedokonalostí. Algeness zaručuje okamžitě viditelný a trvalý efekt. Výplňový gel se při užití u vybrané partie neposouvá. Samotný zákrok je prováděn ambulantně s účinkem dvanácti měsíců,” říká MUDr. Jana Eftimovská z Kliniky GHC Praha. “Jedná se
o revoluční aplikaci přírodní látky, která je vhodná pro muže i ženy,”
vysvětluje dále Eftimovská.

“Produkty Algeness, vyráběné společností AAT v USA, byly uvedeny na světový trh před několika lety a těší se velké oblibě mnoha lékařů i klientů po celém světě. Jsme rádi, že naše klinika ve spolupráci s MUDr. Janou Eftimovskou je první v České republice, kde se aplikace Algeness provádí,“ doplňuje ředitel Kliniky GHC Praha Dr. Martin Sekyra.

 

Přírodní a snadno vstřebatelná korekce pleti

Tato invazivní metoda využívá čistý agar, který díky svým vlastnostem drží a není nutné ho chemicky stabilizovat. “Agaróza spolu s agaropectinem jsou dvě hlavní složky agaru, který se vyrábí z červených řas rodu Floridae a Gelidium. Agar vyniká vysokou gelující schopností, tedy je velmi vhodný právě k přesné modelaci
a vyplňování,” uzavírá MUDr. Jana Eftimovská z Kliniky GHC Praha. Algeness lze aplikovat na bradu, oblast čelisti, oční okolí a nosoretní rýhy. Často se tímto ošetřením vyplňuje také okolí úst, nosu a lící.

 

 

O Klinice GHC Praha

Soukromá Klinika GHC Praha byla založena v roce 1996. Klientům nabízí širokou diagnostickou a léčebně preventivní péči na vysoké úrovni. Kromě špičkově vybavených sálů s nejmodernější technikou se pyšní nadstandardní lůžkovou péčí pro klienty po chirurgických výkonech na monitorovaných lůžkách, ale také pokoji hotelového typu pro klienty na revitalizačních a léčebných pobytech.

 

 

Více také na www.ghc.cz