Užijte si letošní léto na maximum

Užijte si letošní léto na maximum

Co nevidět skončí škola, začnou prázdniny a s nimi i dovolenkářská sezóna.
Všichni už nedočkavě vyhlížíme off režim a nemůžeme se dočkat těch prosluněných zážitků, na které čekáme, jak je rok dlouhý. My jsme tady s nápady a inspirací, jak létem protančit s nadšením. 

Vyrazte pod stan

Že už ani nevíte, kdy naposled jste strávili noc pod širým nebem? Je na čase to znovu zažít. Sbalte děti, partnera nebo vyrazte jen s kamarádkami. Stanování se vám možná bude zprvu jevit jako tak trochu nepraktické a bude vás po víkendu na karimatce bolet celý člověk, ale rozhodně je to zážitek jako vymalovaný. Večeru
u ohně s kytarou se jen tak něco nevyrovná. O tom my v redakci něco víme.

Na film do letního kina

Léto a letňáky prostě patří k sobě. Popadněte deku, skvělou společnost, něco na zub a pod hvězdnou oblohou dokoukejte nějakou tu romantiku, akční film či nějakou tu americkou komedii. Uvidíte, že vás tato maličkost rozhodně nadchne. I když se to nezdá, tak disponuje velkou mocí.

Zmrzlina v hlavní roli

Mražený krém v létě jde doslova a do písmene na dračku. Kupte si nanuk, který jste milovala jako malá holka, dětem připravte melounový sorbet nebo oblíbené vodovky z pomerančového džusu. Kde ale prodávají tu nejlepší zmrzlinu světa? Stačí se vydat jižněji a zamířit do Itálie. Zmrzlinu tady mají skoro za pusu a velkolepé porce s ještě lepší chutí vám nedají zapomenout.

Pokud si dopřejete prázdniny v Římě, rozhodně zamiřte do menší útulné zmrzlinárny Frigidarium, kterou jsme objevili kousek od náměstí Piazza Navona. Špachtlí vám navrství kopec zmrzliny na křupavý oplatek, zalijí mléčnou, hořkou, nebo bílou čokoládou a navíc obalí v lískáčích, pistáciích či lentilkách. La dolce vita.
Řím nejde nemilovat už kvůli té skvělé zmrzlině. Ach, já chci zpátky!Vyrazte k moři

Nemáte letos na rozhazování a tak to  na leteckou dovolenou prostě nevypadá? Sbalte se do auta a vyrazte k blízkým vlnám Středomoří. Přes Booking chytnete apartmán za příznivou cenu a dovolená může začít. Západy slunce, vyhřátý písek, šumění moře, to prostě chcete zažít.

Grilujte ostošest

Rozpalte grily, makrely naplňte libečkem a bylinkovým máslem, kuřecí hoďte na špíz se zeleninou
a jako sladkou tečku si dopřejte nevšední grilovaný ananas. Samozřejmě s pořádnou čepicí šlehačky!