Máme pro vás tipy na voňavé dárky a soutěž s Frosch

Máme pro vás tipy na voňavé dárky a soutěž s Frosch

Mějte provoněné (nejen) Vánoce s produkty Frosch


 

Vůně v nás dovedou evokovat vzpomínky, umí navodit příjemnou atmosféru a umíme si při nich vzpomenout na příjemné momenty v našem životě. S vůněmi cukroví, koření nebo ovoce jsou spojovány i Vánoce. Doba, která v každém z nás uchovává krásné okamžiky po celý život.  Značka Frosch přináší pro toto období tip na vánoční dárek, který využijete po celý rok. Představte si ekologicky šetrné přípravky rostlinného původu ohleduplné také k vaší pokožce, které jsou navíc v recyklovaném obalu a cenově dostupné. Že něco takového není možné? Značka Frosch přichází s novinkou, přírodními sprchovými gely vhodnými pro citlivou pokožku, ve třech lákavých variantách. Vaši mysl zklidní omamná vůně sladkých květů pomeranče, exotické granátové jablko či posilující Aloe vera a přinesou vám chvilku relaxace. Hřejivou atmosféru Vánoc navodíte také dalším tipem, a to  bytovým parfémem Frosch Oase Pomerančový háj. Vůně jsou již po staletí používány při aromaterapii pro navození příjemné nálady a vnitřní pohody. Frosch Oase se inspiroval touto starou moudrostí a jeho esenciální oleje přinášejí vašemu domovu svěží a uvolňující atmosféru.

 

 

Sprchové gely Frosch Senses jsou šetrné k vám i k přírodě

Frosch Senses jsou pH neutrální, šetrně myjí, neobsahují žádné škodlivé látky, jako jsou parabeny, ropné deriváty, barviva, mikroplasty, ani EDTA (v přírodě nerozložitelnou kyselinu edetovou, která způsobuje podráždění citlivější pokožky). Tato kosmetická řada potěší i vegany, neboť neobsahuje látky živočišného původu a nebyla testována na zvířatech. Složení je obohaceno o Panthenol, který vaší pokožku vyživí, zjemní
a dodá jí potřebnou hydrataci. 

 Doporučená cena výrobků je 79 Kč.

 

Frosch Oase Pomerančový háj – bytový parfém

Balení obsahuje 6 tyčinek, čím více tyčinek vložíte do lahvičky s esenciálním olejem, tím intenzivnější bude váš zážitek z vůně. Vůně vydrží až 8 týdnů. Bytové parfémy jsou dále dostupné také ve variantách Levandule anebo Citrónová tráva. 

  Doporučená cena výrobků je 209 Kč.

 

V souladu s přírodou

Logo se zelenou žabičkou na obale je zárukou výrobku přátelského k přírodě. Produkty Frosch jsou šetrné k životnímu prostředí nejen svým obsahem, ale především udržitelným výrobním procesem s minimálním zatížením naší planety. Složení bez škodlivých látek je založeno na přírodních složkách jako soda, ocet nebo citron, které jsou biologicky snadno odbouratelné. Lahve jsou vyráběny ze 100% recyklovaného a 100% recyklovatelného plastu. Stačí, když vyhodíte použitou lahev do žlutého kontejneru a Frosch ji opět zpracuje, naplní šetrným obsahem a vrátí zpět do oběhu.

 

My jsme si pro vás připravili soutěž, o balíčky produktů Frosch.

Stačí pouze správně odpovědět na soutěžní otázku a výhra může být i vaše!

  Výherní balíček

 

Frosch je již přes 30 let průkopnickou značkou na poli ekologie a jeho prioritou není jen následovat zaběhnuté trendy, ale vyvíjet a zavádět nové standardy a postupy pro ekologickou produkci. V celé své dlouholeté historii Frosch neustále zdokonaluje vývoj a výrobu čisticích a pečujících prostředků šetrných k životnímu prostředí
a stává se lídrem mnoha environmentálních projektů přesahujících mnohdy hranice daného průmyslu. Ekologické výrobky jsou v průběhu celého životního cyklu prokazatelně šetrnější nejen k životnímu prostředí, ale i ke zdraví spotřebitele.

Více informací naleznete na www.frosch-eko.cz  nebo v našem článku zde