Hrajte o slevu na únikovku Vlaková loupež

Hrajte o slevu na únikovku Vlaková loupež

Úniková místnost Vlaková loupež nadchla už přes dva tisíce týmů

Únikové hry jsou fenoménem několika posledních let. Skupina několika hráčů se snaží přijít na kloub záhadám uzavřené místnosti, v omezeném čase zvládnout zadaný úkol a samozřejmě dostat se ven – uniknout.


VLAKOVÁ LOUPEŽ – JEDNA Z NEJÚSPĚŠNĚJŠÍCH ÚNIKOVÝCH HER

Jednou z nejúspěšnějších a nejvyhledávanějších únikových her v Praze je Vlaková loupež. Jak název napovídá, hráči se ocitnou v prostředí nádraží a jejich úkolem je objasnit loupež, která se zde stala. Pokud budete chtít jako hráči obstát, nebudete to mít nijak jednoduché. Než se dostanete k cíli, čeká vás řada nástrah, které řádně prověří vaše myšlenkové závity.

 

Cesta k úspěchu? Nic nepodcenit!

Šifry únikové místnosti Vlaková loupež sice nevyžadují žádné speciální znalosti, zato prověří váš postřeh 
a otevřenou mysl. Abyste se dostali k cíli, je nutné prozkoumat všechny možnosti, opravdu pozorně se (nejen) dívat a dát si věci do souvislosti. Odměna může být sladká – pocit, že jste vše zvládli a přišli všem záhadám na kloub.

 

CHCETE ZAŽÍT VZRUŠENÍ? PŘIJĎTE SI ZAHRÁT!

Během svého působení si získala hra Vlaková loupež mezi hráči nebývalou oblibu. Nezřídka si přijde zahrát tým, který chce v úspěšnosti překonat své kamarády. Často si přijde zahrát parta kolegů v rámci teambudingu. 
Na své si přijdou rodinné týmy. Chcete si zahrát? Není nic snazšího, než si zarezervovat termín.

 

Únikovou hru Vlaková loupež najdete v Praze 10, ve Vršovicích, v ulici Na Spojce 8. 
A vše podstatné se dozvíte na webových stránkách www.escape-adventure.cz.