Už máte bezdrátová sluchátka?

Už máte bezdrátová sluchátka?

True Wireless sluchátka Sencor za bezkonkurenční cenu


Kategorie bezdrátových sluchátek do uší zaznamenala v uplynulém roce obrovský boom. Sencor nově představuje True Wireless sluchátka SEP 510BT s nízkou cenou, kvalitním zvukem a až 28 hodinami hudby na jedno plné nabití sluchátek a nabíjecí základny.

Sluchátka do uší typu True Wireless Sencor SEP 510BT jsou vybaveny baterií na 7 hodin přehrávání. Poté je lze umístit do nabíjecí základny, která obsahuje baterii na 3 plné dobití. Na jedno plné nabití sluchátek i základny vydrží SEP 510BT celých 28 hodin přehrávání. Zobrazení stavu baterie lze jednoduše aktivovat stisknutím tlačítka uvnitř základny. Stav se poté zobrazí na indikátoru umístěném na přední straně. Dobíjení základny probíhá skrze standardní nabíjecí Micro USB kabel.

S frekvenčním rozsahem 20 Hz – 20 kHz a citlivostí 100 dB jsou SEP 510BT uzpůsobené pro přehrávání MP3 standardní kvality. Ve výbavě sluchátek nechybí ani mikrofon pro přijímání telefonních hovorů s citlivostí - 42dB.

 

Bezdrátová True Wireless sluchátka Sencor SEP 510BT jsou k dostání na českém trhu za bezkonkurenční cenu 599 Kč v bílém a černém provedení.

    

 

 

O značce SENCOR:

Značka SENCOR se poprvé objevila v Japonsku ve vlně nově vznikajících značek, jako bylo Sony, Aiwa, Sanyo, po oživení ekonomiky po válce v roce 1969. Od té doby ušla dlouhou cestu, na které rozšířila svůj sortiment a snaží se pokrývat veškeré portfolio domácích elektronických pomocníků. Dnes je SENCOR řízen z Evropy, výroba probíhá v Asii i Evropě, ale stále s Japonskou přesností, důsledností a perfekcionismem. Dnešní designéří jsou špičkoví odborníci, kteří přináší do našich domovů moderní výrobky, které nejsou jen šedo-černo-bílé, ale nebojí se barviček a radosti. Značka SENCOR se drží pravidla: Kvalita za odpovídající cenu – ani koruna navíc!