Stylově u štědrovečerní tabule

Stylově u štědrovečerní tabule

I když se budou muset letošní svátky obejít bez velkolepých večírků, neznamená to, že se nemůžete vyparádit i doma. Vsaďte na sváteční kousky z kolekce Cellbes a usedněte ke štědrovečernímu stolu stylově. Tápete v tom, co na sebe? Inspirujte se!


 

  • Elegantní slavnostní šaty

V čem můžete vypadat víc žensky než v šatech? Proměňte se v elegantní dámu ve stylových koktejlkách. Zahalte se do slavnostní krajky, heboučkého sametu či sofistikovaného žakáru a buďte ozdobou večera.

  

 

  • Sváteční tunika a kalhoty

Duo, které neomrzí. Pokud právě nepatříte k příznivkyním šatů a sukní, je pro vás kombinace slavnostní halenky a módních kalhot v koženém vzhledu ideální volbou. Oblékněte se do zářivých vánočních barev a honosných materiálů, které propůjčí vašemu outfitu punc elegance a luxusu.

  

  • Veselé vánoční motivy

Vánoce jsou obdobím radosti a domácí pohody. Pokud se ve vyšperkovaném společenském looku doma necítíte zrovna nejlépe, vsaďte na pohodlný a hravý outfit. Vyberte si z modelů s veselými vánočními vzory
a užívejte si kouzlo Vánoc plnými doušky.

   

  • Stylová domácí souprava

Štědrou večeří a rozbalováním dárků vánoční svátky rozhodně nekončí. Buďte upravená během celého svátečního období. Nemusíte se doma promenádovat v šatech a dokonalém make-upu, stačí si vzít slušivou domácí soupravu, ve které vás nezaskočí ani nečekaná návštěva.

   

 

Vyberte si ze široké nabídky kolekce Cellbes online na: www.cellbes.cz.

Foto: Cellbes

 

Nyní máte možnost vyhrát jednu z poukázek na nákup v e-shopu www.cellbes.cz.
Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku:

 

 

Podmínky SOUTĚŽE - Sledujte nás na FB a také IG.

 

 

 

Výherci: D. Prošková, L. Kropáčková, M. Brzáková