Zima pokožce nesvědčí, je vysušená, pálí. Pomůže Mediderm

Zima pokožce nesvědčí, je vysušená, pálí. Pomůže Mediderm


Zimní období s sebou přineslo suchý a studený vzduch, ale i vytopené domácnosti. K pokožce proniká jen minimum slunečních paprsků, venku jsme totiž zachumlaní v zimních bundách, čepicích, šálách. To vše má vliv na vysušování pokožky, praskání, pálení, ale i zhoršování lupénky, dermatitidy, ekzémů. Pomohou zdravotnické prostředky Mediderm, které pokožku vyživují i chrání. 

 

Pokožce pobyt v suchém prostředí nesvědčí. Při nízké vlhkosti vzduchu si totiž ani ona nedokáže přirozenou vlhkost udržet. Dochází k vysušování, vzniku šupinek, pálení, praskání, tedy zhoršení celkového stavu pokožky. Pokud navíc trpí lupénkou, ekzémem či dermatitidou, je ještě mnohem citlivější. V zimě je tedy třeba pečovat
o pokožku obzvlášť důkladně a pečlivě, ale hlavně pravidelně, každý den nebo i několikrát denně. Jen tak zabráníte extrémnímu vysušování. Udržet i během zimy podrážděnou, citlivou a nemocnou pokožku klidnou, bez nových vzplanutí a výrazných zánětlivých projevů pomáhá řada Mediderm.

Řada zdravotnických prostředků Mediderm německé společnosti Spreewälder Arzneimittel GmbH je letošní novinkou na našem trhu. Zahrnuje krém, šampon, emulzi do sprchy a koncentrát do koupele. Jde o jediné zdravotnické prostředky na českém trhu napomáhající léčbě zánětlivých dermatóz.

 

Víte, že…?

Mediderm jsou zdravotnické prostředky, nikoliv dermokosmetika. Zdravotnický prostředek má oproti dermokosmetice ověřené a zdokumentované účinky. Léčebné účinky výrobků Mediderm dokládá i certifikát CE vydaný Evropskou unií. Se zdravotnickými prostředky se setkáváme v mnoha oblastech zdraví, od prevence, přes monitorování, až po léčbu. Některé zlepšují zrak, jiné sluch, Mediderm® napomáhá léčbě příznaků lupénky, atopické dermatitidy i ekzému. Zdravotnické prostředky prokazatelně zvyšují kvalitu života pacientů.

 

Krém Mediderm: Hydratuje i promašťuje

Pravidelné promazávání krémem Mediderm je při lupénce, dermatitidě, ekzému zásadní. Pomáhá udržovat pokožku vyživenou i dostatečně hydratovanou. Krém udržuje vodu v pokožce, čímž brání jejímu přesušování. Zklidňuje pocit pálení či svědění, na povrchu pokožky vytváří ochrannou vrstvu. Pokožka získává měkkost
a pružnost, eliminuje se nadměrné odlupování a praskání. Krém se dobře vstřebává, nezpůsobuje pocit mastnoty a neznečišťuje oděv ani ložní prádlo. Krém Mediderm® je zdravotnický prostředek s hypoalergenním složením. Je vhodný i pro miminka, již od 1. měsíce života. Tři různé objemy: 100 g, 500 g a největší 1 kg, umožňují přizpůsobit balení přípravku aktuálním potřebám. 

Další produkty naleznete na www.mediderm.help, Instagram/Facebook: MedidermHelp.