Jak mít nejkrásnější vlasy pod sluncem?

Jak mít nejkrásnější vlasy pod sluncem?


Tak jako si chráníme v létě pokožku, nezapomínejme ani na ochranu našich vlasů. Ty nejsou namáhané pouze UV zářením a vysokými letními teplotami, ale i tak příjemnými činnostmi, jako je koupání v moři či bazénu. Chraňte proto své vlasy již v průběhu sušení i stylingu s pomocníky, kteří jsou vybaveni nejnovějšími technologiemi, jako jsou ionizace nebo vodní pára.. A v čem spočívá jejich úspěch? Parní technologie funguje na principu aktivní vodní páry, která vlasy hydratuje a zamezuje nevzhlednému krepatění. Naopak iontová technologie pracuje na vzájemném působení kladných a záporných iontů a působí hluboko do struktury vlasu, a tím jej obnovuje a posiluje. Jací pomocníci by neměli toto léto uniknout vaší pozornosti?

 

Hebké vlasy za pomoci síly iontů

Nechat si vlasy po umytí uschnout pouze při letním vánku je ideál, který si bohužel ne vždy z časových důvodů můžeme dovolit. Pokud máme naspěch, pomůže vysoušeč vlasů BaByliss Paris D773DE se supersilným motorem s výkonem 2 100 W a duální ionizací kladných a záporných iontů, které na sebe navážou vlhkost, a tím rychle a šetrně vlasy vysuší do hladkého lesku bez krepatění. Majitelky přírodních kudrlin ocení difuzér, který vlasům dodá ohromující objem. Naopak pro uhlazený styling  je k dispozici  úzký tvarovací nástavec, přes který proudí koncentrovaný proud vzduchu. Praktická funkce studeného vzduchu vlasy zchladí a „zafixuje“ požadovaný tvar. Fén umožňuje nastavení na dva rychlostní a tři teplotní stupně.

 

Doporučená maloobchodní cena fénu BaByliss Paris D773DE je 1 899 Kč.

 

Jedna kulma – spousta stylů

Rovné či podtočené, určitě ale lesklé a hladké. Takové budou vlasy s ionizační horkovzdušnou kulmou BaByliss Paris  AS970E. Speciální čtyři nástavce splní sny o dokonalém a profesionálním účesu bez „šermování“ fénu
a kartáče. Rotační nástavec o průměru 50 mm s měkkými štětinami nebo kartáč (35 mm) s tuhými štětinami vlasy dosuší, podtočí a dodá jim objem pro závěrečný styling. Milovnice hladkých účesů ocení plochý a rovnací kartáč, díky kterým se vlasy narovnají a ucelí v jednotný a zářivý vzhled.  Kulma nabízí výběr mezi dvěma teplotními stupni a funkcí studeného vzduchu.

Doporučená maloobchodní cena horkovzdušné kulmy BaByliss Paris AS970E je 2 199 Kč.

 

Plnou parou vpřed k hladkému účesu

Žehlení vlasů je oblíbeným způsobem úpravy účesu. S parní žehličkou BaByliss Paris ST496 se již nemusíte bát, že by vlasy byly poničené a vysušené. O šetrnou péči se postarají destičky s diamantovo-keramickou úpravou, mezi kterými budou vlasy hladce klouzat, a extrarychlé nahřátí za 20 sekund ušetří čas.  Elektrický generátor zajišťuje nepřetržitý proud páry z nádoby na vodu o objemu 12 ml a podle typu vlasů i požadovaného stylingu je možné volit  z pěti teplotních stupňů v rozmezí od 150 do 230 °C. Praktické používání této žehličky doplňují funkce automatického vypnutí, LED indikátor zapnutí a nastavené teploty i 2,5 m dlouhý napájecí kabel.

 

Doporučená maloobchodní cena parní žehličky BaByliss Paris ST496 je 2 199 Kč.

 

 

 

O značce BaByliss PARIS:

Francouzská značka BaByliss patří kvalitou produktů a inovacemi mezi špičky evropského trhu. Vznikla v 60. letech minulého století vynálezem francouzského kadeřníka Leliévreho, který vyvinul absolutní novinku té doby – elektrickou kulmu na vlasy. Značka BaByliss jako součást koncernu Conair se stala jedničkou na celosvětovém trhu v kategorii péče o vlasy a také s velkým náskokem nejprodávanější značkou v Evropě v kategorii rovnání vlasů.

BaByliss navrhl a vymyslel automatickou loknovací kulmu, a zároveň tím vytvořil novou kategorii v produktech určených k péči o vlasy. Vývoj automatické kulmy trval celých pět let a stále BaByliss vyvíjí nové produkty, jež jsou vždy revolučními novinkami v oboru na profesionální úrovni, které lze použít i neprofesionálním spotřebitelům.

Značkové výrobky BaByliss využívají kadeřnické salony v Praze, Paříži, Londýně, Stockholmu, Moskvě, Římě, Dubaji nebo v JAR. Díky takto ověřené kvalitě jsou vybrané výrobky BaByliss prodávány se tří- a víceletou zárukou. Technické parametry produktů jsou na špičkové úrovni, a to jak výkonností motorků, tak i přesností čepelek, které jsou broušené elektrochemickou cestou.

BaByliss nabízí produkty pro ženy i muže – vysoušeče vlasů, žehličky na vlasy i kulmy, zastřihovače vousů i vlasů i intimních chloupků. Jsme velmi rádi, že i zákazníci v České republice budou moci být krásnější s BaByliss
a BaByliss MEN.