Víte, co vám vykouzlí krásný úsměv a bezchybnou pleť?

Víte, co vám vykouzlí krásný úsměv a bezchybnou pleť?


Jsou dny, kdy se necítíte ve své kůži a zkoumáte každý nedostatek na těle. S některým se dá zatočit hned, jiný chce trochu víc času, a pak tu jsou i neoprávněné obavy, které vidíte jen vy sami a zbytečně se jimi trápíte. Nikdo z nás není bezchybný, ale s některými nedokonalostmi můžete hravě zatočit. Stačí mít při ruce ty správné kosmetické pomocníky.

Krásný úsměv a zářivé zuby

Péče o chrup by měla patřit ke každodenním rutinám. Nejen, že vám zajistí zdravé zuby a svěží dech,
ale podtrhne i váš krásný úsměv.

Kosmetická značka My White Secret se zaměřuje na moderní, efektivní a přitom přírodní bělení zubů a péči
o ústní dutinu.

  

V jejím portfoliu najdete základní výbavu v péči o zuby, jako jsou bambusové kartáčky, pasty a  mezizubní nitě.

Pokud vás ale trápí zažloutlé zuby, rozhodně byste měli zkusit jejich bělicí pudry a bělicí pásky na zuby, které umožní snadno a efektivně vybělit zuby a zbavit se nevzhledných skvrn na zubní sklovině z pohodlí domova.

Složení bělících pásků je bezpečné a přitom efektivní. Pásky bělí zuby především pomocí chloritanu sodného
a kyseliny citronové, tedy 100% přírodních látek, a neobsahují peroxid

Produkty jsou vhodné i pro citlivé zuby a značka si zakládá na tom, aby byla šetrná k přírodě.

Čistá pleť bez nedokonalostí

Patříte mezi ty, kterým se čas od času na obličeji objeví nevzhledný pupínek? Místo nejrůznějších experimentů, které to mnohdy mohou i zhoršit, vyzkoušejte náplasti na akné Breakou+Aid.

 

Ty se aplikují na postižené místo a nechají se působit min. 6 hodin (ideálně přes noc). Každá náplast je ultra tenká, průhledná a po nalepení je téměř neviditelná. Balení obsahuje celkem 48 náplastí ve 3 různých velikostech.

Náplasti s tea tree bojují proti bakteriím způsobující akné. Tea tree olej má navíc vynikající dezinfekční, antibakteriální a hojivé účinky. Kromě toho zklidňuje začervenání a svědění pupínku a urychluje regeneraci poškozené pokožky po akné.

Náplasti s obsahem kyseliny salicylové působí protizánětlivě, antibakteriálně a postarají se o hloubkové vnitřní pročištění pórů, odstranění kožního mazu a dalších nečistot z pórů.

Pleť si zaslouží každodenní důkladné čistění a hydrataci. Pečlivě ji proto odličujte a používejte krémy dle typu vaší pleti.

Pokud vás trpí akné, vyzkoušejte čisticí mýdlo na problematickou pokožku, které pomáhá v boji proti akné
a udržují pokožku čistou a v rovnováze. Navíc je plné skvělých ingrediencí – obsahuje kyselinu salicylovou, kyselinu hyaluronovou, tea tree olej a extrakt z kurkumy.

Všechny produkty zmiňovaných značek pochází z Velké Británie, jsou vhodné pro vegany a nejsou testovány
na zvířatech.