Dokonalý domácí svařák?

Dokonalý domácí svařák?

Jednoduše se Svařáčkem od TEEKANNE


Zimní večery chutnají se svařeným vínem o dost lépe. Pro jeho přípravu v pohodlí domova navíc už nemusíte shánět potřebné koření zvlášť. TEEKANNE Svařáček vám přináší hotovou směs koření v praktickém čajovém sáčku, v němž se snoubí skořice, pomerančová kůra, kardamom a další přísady pro to pravé aroma a chuť. Vyberte si lahev červeného vína, přihoďte Svařáček od TEEKANNE a užijte si dokonalý horký nápoj pro zahřátí a zimní harmonii!

TEEKANNE SVAŘÁČEK

Co budete potřebovat:

  • Červené víno
  • TEEKANNE Svařáček
  • Cukr dle chuti
  • Plátky citronu

Jak na to: Víno ohřejeme v rendlíku na mírném plameni, podle chuti přisypeme cukr a dáváme pozor, aby se víno nezačalo vařit. Do každého z hrnečků vložíme sáček s kořením TEEKANNE Svařáček a zalijeme ¼ litrem horkého vína. Necháme alespoň 5 minut louhovat, koření vyjmeme a hotové svařené víno v hrnku dozdobíme plátkem citronu.

Tip: Připravte svým dětem nealkoholickou variantu – stačí červené víno nahradit jablečným moštem a skvělý zimní nápoj bez alkoholu je na světě.

 

Objevte i další chutě čajů Teekanne nebo vyzkoušejte čajové recepty. Pro více informací a tipů navštivte www.teekanne.cz.

Směs koření TEEKANNE Svařáček je k dostání za cenu 39,90 Kč.